Dołącz do nas.加入虎队 Zostań Tygrysem!

Dołącz加入虎队 do nas. Zostań Tygrysem!

Jesteśmy kuźnią marketingowych talentów – budujemy silne marki osobiste!

Aktualne oferty pracy
#RRROAR

Tigers to nieograniczone学识 możliwości

Tigers to nieograniczone możliwości学识

Dołączając do Tigers, wkraczasz w zupełnie nowy świat – gdzie ogranicza Cię tylko Twoja własna ambicja. Wszystko, co tylko wymyślisz, może stać się rzeczywistością.

1Tigers to firma, która powstała i rozwija się z pasji każdej osoby, która dołącza do naszego zespołu.
2Mamy dowody na to, że wszystko da się osiągnąć w zespole podzielającym wspólne wartości, w środowisku szanującym indywidualność i zaangażowanie.
3Poznaj nas lepiej i podejmij decyzję – dołącz do Tigers!


Jak dbamy w Tigers
o członków naszego stada?
发展

Agencja, nad którą nie zachodzi słońce.

Jesteśmy gwarancją intensywnego rozwoju. Mamy ambitną wizję i cele, które regularnie osiągamy.

知识

Dzielimy się wiedzą i autorskim know-how.

Księga Adsów, Baza wiedzy, szkolenia, Tigers United, spotkania lokalnych społeczności – musimy się stale rozwijać, by wspierać w rozwoju nasze otoczenie.

团队

Mamy zespół marzeń.

Zgrany i koleżeński, ambitny, gotowy na wszelkie wyzwania i pełen pasji.

平等

Nierówności w płacach? Nie w Tigers.

Każdy z nas ma taki sam wpływ na wysokość swoim zarobków dzięki partycypowaniu w zyskach agencji.

体化

Stawiamy na integrację i wspólne aktywności.

Wspólne szkolenia, udział w konferencjach i eventach, śniadania, świętowanie i imprezy – tu rodzą się przyjaźnie na lata!

职业

Mamy ścieżki kariery dla każdego.

Od juniora po heada działu – jasne, przejrzyste i ambitne szlaki, którymi kroczą Tygrysy w drodze po szczyt!

Praca w Tigers
to bycie Tygrysem.

Czy to miejsce加入虎队 dla Ciebie?

Praca w Tigers
to bycie Tygrysem.

Czy to miejsce dla Ciebie?加入虎队

Nasze żywe wartości

Powstały w Tigers, by od początku było jasne ‑ kim jesteśmy i jak działamy.

Są spisane i wiszą na ścianie. Ale przede wszystkim są w głowie i sercu każdego Tygrysa. To z ich powodu się tu znajdujemy i to dzięki nim każdego dnia dokonujemy rzeczy niezwykłych.

Jeśli zadajesz sobie pytanie: „jak to jest w Tigers?”, to kierują name te właśnie zasady. Stosujemy je wszyscy.

Dzięki temu osiągamy skutecznie i szybko osiągamy cele, przy współudziale każdego!

一流服务

Doskonałość operacyjna

Dążymy do wzrostu, jednocześnie dbając o efektywność mentalną i operacyjną.

Bezpośrednia komunikacja. Krótkie i konkretne spotkania. Planowanie pracy z szacunkiem dla czasu innych. Wiara, że zadania są lepsze skończone, niż doskonałe.

Tomasz Dębski Administration Manager
W Tigers mamy jasno i klarownie zdefiniowane procesy i zadania, które są powtarzalne i spójne między sobą. Każdy wie i rozumie, za co odpowiada. Wie też, jakie są konsekwencje jego działania. Dzięki temu wszystko w Tigers działa sprawnie: znam proces, znam moją rolę, wiem jak i kiedy wykonać działanie i jaki ma być efekt. Dalej – mogę go tylko udoskonalać!
忠心耿耿

Zaangażowanie

Wychodzimy z inicjatywą na każdej płaszczyźnie – w relacji z klientem, zespołem i samym sobą.

Angażujemy się w życie firmy. Szukamy przede wszystkim rozwiązań, zamiast skupiać się na problemie. Wzajemnie doceniamy się za zaangażowanie.

Melania Wawrzyniak Social Media Specialist
To, że nie ma dzisiaj rozwiązania na jakąkolwiek kwestię, nie oznacza, że tak ma zostać. Pojawia się wyzwanie – pojawia się odpowiedź! Zaangażowanie to dla mnie gotowość wzięcia udziału w inicjatywach, które sami tworzymy i zarażanie innych zapałem do ich realizacji.
知识

Rozwój

Jesteśmy ambitni w ustalaniu celów i łączy nas odpowiedzialność za wspólny wynik.

Cały czas się szkolimy. Testujemy nowe rozwiązania. Ponosimy porażki i wyciągamy z nich cenne lekcje.

Daria Knapik Social Media Specialist
Zależy mi na tym, by rozwijać swoje zdolności techniczne, które pozycjonują mnie na stanowisku specjalisty, ale również interpersonalne. To dzięki nim mogę być lepszym członkiem zespołu oraz specjalistą w projekcie, który rozwijam. To część życia, która naturalnie przekłada się na pracę – każdy sukces to ogromna dawka satysfakcji, ale
i motywacji, która pcha do zdobywania jeszcze większych szczytów!
合夥關係

Partnerstwo

Nie wierzymy w sztuczny status wynikający z hierarchii w firmie; każde stanowisko to niezbędny element funkcjonowania.

Traktujemy klientów tak, jak siebie nawzajem. Dajemy i otrzymujemy feedback w dobrej wierze. Ufamy sobie i wzbudzamy zaufanie u innych.

Ola Musiał Senior Performance Specialist
Dla mnie partnerstwo oznacza obustronną relację, w której zaciera się granica między klientem a agencją. Ja dbam o klienta holistycznie, a klient widzi we mnie nie tylko opiekuna, ale też człowieka. To samo dotyczy relacji miedzy nami w zespole – są merytoryczne ale też z szacunkiem, otwartością i ciekawością siebie nawzajem.
知识

Kultura wiedzy

Wiedza stanowi krwioobieg naszej organizacji; cała nasza działalność opiera się na nieustannym zdobywaniu i przekazywaniu wiedzy.

W zespole każdy tworzy treści edukacyjne. Stale pojawiamy się na branżowych wydarzeniach. Dzielimy się książkami i szkolimy wewnętrznie.

Dominika Kaczor Education Manager
Kultura wiedzy w Tigers to połączenie działań na poziomie indywidualnym i zespołowym. Każdy z nas codziennie podejmuje nowe wyzwania i zdobywa wiedzę, a także swobodnie i bardzo naturalnie dzieli się nią z innymi członkami zespołu, społecznością oraz klientami. Z każdej, nawet najluźniejszej rozmowy, wychodzimy bogatsi w wiedzę. Dzięki temu codziennie rośniemy w siłę i mamy odwagę podejmować nowe wyzwania.
尽职尽责

Odpowiedzialność

Jesteśmy wewnątrzsterowni – określamy swoją strefę wpływu i to na niej się skupiamy.

Mamy prawo podejmować samodzielne decyzje. Jesteśmy słowni i zawsze możemy na sobie polegać. Biznesy naszych klientów traktujemy jak własne.

Maria Biernacka Strategic Communications Specialist
Dla mnie odpowiedzialność na co dzień to: myślenie o krok do przodu, dobra organizacja pracy, samodyscyplina, granie do jednej bramki jako team, szczerość i otwarta postawa wobec klientów. Czasami odpowiedzialność to też zachowanie zimnej krwi w wymagających sytuacjach i obiecywanie tylko tego, co rzeczywiście możemy zrealizować.

Naturalne środowisko Tygrysów.工作环境 Jak się u nas pracuje?

Zespół – najmocniejsze ogniwo

Tak właśne jest w Tigers. Łączą nas wspólne wartości, wizje rozwoju biznesu, dzielenie się wiedzą, a zaufanie to podstawa naszego funkcjonowania.

Jesteśmy skuteczni biznesowo jako firma i każdy w swoich rolach. Jako zespół – pełni energii, zgrani, inspirujemy się wzajemnie, wspieramy i bardzo lubimy.

Tygrys to stado, nawet gdy porusza się w pojedynkę.

W Tigers masz szansę
na awans nawet każdego roku.

Wraz z rozwojem firmy, mamy coraz więcej opcji do wyboru; otwierają się przed nami nowe możliwości, obszary, stanowiska i rynki.

W Tigers wyznaczamy dwie główne ścieżki wzrostu – liderską i ekspercką. Tylko od Twojego zaangażowania i ambicji zależy, jak dynamicznie i w jaki sposób będziesz się rozwijać.

Lider czy ekspert? Zależy tylko od Ciebie!

Chcesz z nami pracować?
Zobacz, co jeszcze mamy dla Ciebie

1
1

Umowa B2B

Oferujemy unikatowy model wynagrodzeń na polskim rynku – otrzymujesz solidną podstawę oraz kilkadziesiąt procent z zysku od zadowolonych klientów.

2
2

Nauka języka angielskiego

Zajęcia prowadzone są w małych grupach z lektorem – na miejscu w biurze lub zdalnie. To nie tylko okazja do rozwoju, ale też do poznania się wzajemnie!

3
3

Sprawne procesy decyzyjne

W Tigers nie ma rozbudowanych „drzewek decyzyjnych” – Twój pomysł zgłoszony w poniedziałek, może wejść w życie przed weekendem.

4
4

Proces rekrutacji i onboarding

Wiesz dokładnie, co i kiedy Cię czeka. Zawsze otrzymujesz feedback, niezależnie od decyzji. Masz stałe wsparcie team leadera i solidne wprowadzenie do firmy (integracja!).

Jak wygląda nasz招聘 proces rekrutacji?

Jak wygląda nasz proces rekrutacji?招聘

Podczas procesu rekrutacyjnego Tigers sprawdzimy Twoje kompetencje i zgodność w zakresie wartości, a Ty przekonasz się, czy jesteśmy miejscem dla Ciebie.

Jeśli do siebie pasujemy – zaprosimy Cię do naszego zespołu.
Jeśli nie – dostaniesz feedback, nad czym możesz dalej pracować.

1

Pierwszy
kontakt

2

Rozmowa
rekrutacyjna

3

Zadanie
testowe

4

Spotkanie
z team leaderem

5

Podsumowanie
CEO Tigers

Jeśli do siebie pasujemy – zaprosimy Cię do naszego zespołu.
Jeśli nie – dostaniesz feedback, nad czym możesz dalej pracować.

Brzmi ciekawie? Wykonaj pierwszy krok i prześlij do nas swoje CV.

Przygotuj CV według naszych dobrych praktyk.

Zobacz poradnik

Znajdź ofertę dopasowaną do Twoich możliwości知识

0 ofert

Studio Graficzne

0 ofert

Marketing

Dołącz do wewnętrznego działu marketingu, by realizować najbardziej odjechane i śmiałe wizje, jakie świat B2B widział. Szukamy prawdziwych pasjonatów! Jesteś jednym z nich?

0 ofert

Human Resources

1 oferta

Performance

0 ofert

Sprzedaż

Dołącz do tego zespołu, jeśli docieranie do wymarzonych klientów i realizowanie ich potrzeb na najwyższym poziomie jest tym, co motywuje Cię najbardziej.

2 oferty

Social Media

Szukamy ludzi, którzy podzielają nasze wartości. Samodzielnych, odważnych, kreatywnych z pomysłem na siebie. Jeśli to o Tobie – dołącz do zespołu Social Media!

0 ofert

Studio Graficzne

0 ofert

Marketing

Dołącz do wewnętrznego działu marketingu, by realizować najbardziej odjechane i śmiałe wizje, jakie świat B2B widział. Szukamy prawdziwych pasjonatów! Jesteś jednym z nich?

0 ofert

Human Resources

1 oferta

Performance

0 ofert

Sprzedaż

Dołącz do tego zespołu, jeśli docieranie do wymarzonych klientów i realizowanie ich potrzeb na najwyższym poziomie jest tym, co motywuje Cię najbardziej.

2 oferty

Social Media

Szukamy ludzi, którzy podzielają nasze wartości. Samodzielnych, odważnych, kreatywnych z pomysłem na siebie. Jeśli to o Tobie – dołącz do zespołu Social Media!

3 oferty

Nie czekaj, sprawdź wszystkie oferty pracy.