#RRROAR

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy招聘网

Zespół:
Social Media

Senior Social Media Specialist

Senior Social Media Specialist 

7 500 – 10 000 zł netto B2B/ UoP
Forma umowy:

B2B/ UoP

Doświadczenie:

min. 4 lata na podobnym stanowisku

Przejdź do oferty
Social Media

Social Media Specialist

Social Media Specialist 

7 500 – 9 500 zł netto B2B/ UoP
Forma umowy:

B2B/ UoP

Doświadczenie:

min. 2 lata na podobnym stanowisku

Przejdź do oferty
Brak ofert spełniających podane kryteria
loader-bg
loader-icon

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nie szkodzi – i tak daj nam się poznać!
Może za chwilę będziemy szukać kogoś o Twoim profilu.

Prześlij nam swoje CV przez formularz kontaktowy.

Wyślij CV

Poznaj lepiej nasze zespoły虎队心得

Customer Success

Karolina Kawska

Head of Customer Success

quote-icon

We współpracy z Klientami stawiamy na odpowiedzialne i partnerskie podejście do projektów. Specjaliści pracują z klientami indywidualnie, to znaczy że nie dzielimy odpowiedzialności, ale też skutecznie współpracujemy w teamie, wymieniamy doświadczenia, inspiracje i wytyczamy wspólne standardy działania.

Szukamy ludzi, którzy podzielają nasze wartości. Samodzielnych, odważnych, kreatywnych z pomysłem na siebie. Jeśli to o Tobie – dołącz do zespołu Customer Success!

Sprzedaż

Rafał Ferber

Head of Sprzedaż

quote-icon

Buduję najlepszy zespół sprzedaży w Polsce, oparty o autorskie procesy sprawdzone podczas wieloletniej pracy konsultanta. W naszym zespole liczy się skuteczność, szybkość i trafność działania, ale przede wszystkim świetne relacje z klientami i ich komfort.

Dołącz do mojego zespołu, jeśli docieranie do wymarzonych klientów i realizowanie ich potrzeb na najwyższym poziomie jest tym, co motywuje Cię najbardziej.”

Marketing

Daniel Kotliński

Head of Marketing

quote-icon

W zespole marketingu dzieją się rzeczy pionierskie i unikatowe. Szukamy osób, które tak jak my mają „zajawkę” na wcielanie w życie pomysłów nakręcających biznes, budujących społeczność, promujących i wzmacniających naszą wyjątkową markę.

Jeśli więc w duszy gra Ci marketing, a w głowie kłębią się pomysły, które potrzebują kreatywnej przestrzeni, by się urzeczywistnić – daj się poznać!

Studio Graficzne

Paweł Wasilewski

Head of Studio Graficzne

quote-icon

Odważne kreacje, rozwój i doskonalenie się w duchu bieżących trendów; do tego samodzielność, niezależność i efektywna współpraca oparta o zaufanie – tak działa nasze studio graficzne. Obsługujemy tak różnorodnych klientów, że Twoje pomysły będą miały mnóstwo okazji, by stawać się rzeczywistością.

Dołącz do nas, jeśli kreacje do social media są Twoją codziennością i pasją i chcesz rozwijać się szybciej, niż gdziekolwiek indziej!