Natalia老虎 Bogucka

Accountant Assistant

W Tigers do moich głównych obowiązków należy wprowadzanie faktur, weryfikacja ich zgodności z wyciągami oraz ich weryfikacja techniczna. Dodatkowo dbam o dobre warunki pracy innych Tygrysów.

Jestem studentką stacjonarną I stopnia Ekonomii, a po obronie kontynuować będę studia wyższe na w dziedzinie Finansów. Przed podjęciem pracy w Tigers odbyłam miesięczne praktyki w warszawskim biurze rachunkowym.

"
Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie
7 szczęśliwa liczba
+350 ilość wprowadzanych faktur miesięcznie
10 liczba lat poświęconych pływaniu
7 szczęśliwa liczba
+350 ilość wprowadzanych faktur miesięcznie
10 liczba lat poświęconych pływaniu

Kompetencje技能

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-Shaped.

tigers_t tigers_t_hover
Excel
Dokładność
Administracja
Wielozadaniowość
Organizacja
主要的

Administracja

Jest to serce każdego biura, bez którego prawidłowe funkcjonowanie firmy stałoby się niemożliwe. To właśnie tutaj pracownicy dbają o prawidłowy obieg wszelkich dokumentów w strukturze organizacji oraz o zapewnienie jak najlepszych warunków pracy wszystkim pracownikom. Praca w administracji jest niezwykle złożona, dlatego tak ważne jest posiadanie kompetentnego Teamu.

Dokładność

Praca w administracji wymaga bardzo dużej dokładności oraz szczegółowości w wykonywaniu zadań. Nawet najmniejszy błąd może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie firmy, dlatego tak ważna jest weryfikacja każdego dokumentu oraz analiza szczegółów.

Wielozadaniowość

Praca w administracji często wymaga robienia kilku rzeczy na raz, dlatego tak ważne jest, aby pracownik był wielozadaniowy, poczynając od kwestii technicznych po praktyczne.

Natalia下班后 prywatnie…

Natalia下班后 prywatnie…

Natalia
prywatnie…下班后

Natalia
prywatnie…下班后

Natalia
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Moją pasją są podróże, zarówno te po Polsce, jak i po świecie. Uwielbiam góry oraz wycieczki górskie, a praktycznie połowę swojego życia spędziłam w podhalańskiej wsi Murzasichle.

2

Od najmłodszych lat angażowałam się w wiele dyscyplin sportowych, jednak moje serce skradło pływanie, które trenowałam przez 10 lat.

3

Uwielbiam zwierzęta, a zwłaszcza mojego małego tygrysa.

Natalia oczami współpracowników同事

Natalia oczami współpracowników同事

Natalia oczami同事 współpracowników

Natalia oczami同事 współpracowników

Natalia oczami同事 współpracowników

Paulina Pirowska Social Media Specialist

Wiedza i kompetencje

Natalia jest zawsze chętną do działania i niesamowicie pomocna! Codzienne zadania wykonuje z naturalnym spokojem, którym zaraża innych. Taka osoba to cenny skarb naszej agencji i oaza spokoju digitalowej dżungli!

"
Ewa Gajda Finance & Administration Manager

Jaka jest Natalia?

Natalia to dziewczyna, która angażuje się od pierwszego dnia. Świeży umysł i nowe spojrzenie jest to porządne tygrysie wsparcie.

"
"

价值观Dołącz do zespołu
Tigers

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto