Karolina老虎 Kawska

CEO

Jako CEO Tigers dba o zespół i egzekucję ambitnej strategii biznesowej skupionej wokół osiągania sukcesów dla Klientów agencji. Stawia na długofalowe relacje oparte na prawdzie i zaufaniu.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2005 roku od pracy w mediach. Kompetencje z zakresu komunikacji w biznesie rozwijała, najpierw pracując w agencji PR, gdzie specjalizowała się w zarządzaniu kryzysem, a następnie w dziale marketingu po stronie Klienta. Z Tigers związana od początków istnienia agencji. Od 2020 roku z sukcesem rozwinęła dział Customer Success z 7 do 47 specjalistów i w maju 2022 roku została udziałowcem oraz CEO Tigers.

Według testu Gallupa jej główne talenty to MAKSYMALIZM, ELASTYCZNOŚĆ, OSIĄGANIE, AKTYWATOR i CZAR. Czerpie satysfakcję z budowania relacji międzyludzkich i skupia się na mocnych stronach, w ten sposób stymulując rozwój osobisty i doskonałość grupy.

"
“Before you are a leader, success is all about growing yourself. When you become a leader, success is all about growing others.” Jack Welch
10 lat w marketingu
+45 osób w zespole
Customer Success
100% wzrostu wartości projektów w 1. roku na stanowisku Head of SM
10 lat w marketingu
+45 osób w zespole
Customer Success
100% wzrostu wartości projektów w 1. roku na stanowisku Head of SM

Kompetencje技能

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

tigers_t tigers_t_hover
Zarządzanie kryzysem
Komunikacja
Leadership
Strategia
PR
主要的

Leadership

Zarządzanie zespołem w taki sposób, by mógł przekraczać własne możliwości, to nie talent, tylko ciężka praca. Karolina nieustannie szuka możliwości transformacji czegoś silnego w coś doskonałego. Dba o realizację ambitnych celów organizacji, równolegle dbając o rozwój zawodowy członków teamu.

Komunikacja

Łączenie wielu interesów klienta w sprawną strategię komunikacji inspiruje jej zespół do oryginalnych pomysłów realizujących cele biznesowe.

Strategia

W działaniu strategicznym kluczowe jest uzyskanie jasnej odpowiedzi na pytanie „Jak?” – i zmysł strategiczny ułatwia jej mówienie językiem korzyści dla klienta. Stawia na projekty ambitne, trafiające w punkt i skrojone pod indywidualne wymagania.

Karolina下班后 prywatnie…

Karolina下班后 prywatnie…

Karolina
prywatnie…下班后

Karolina
prywatnie…下班后

Karolina
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Według aplikacji Been
zwiedziła już 15% globu

2

Przez 6 lat
pracowała w telewizji informacyjnej jako reporterka i prezenterka

3

Kocha tatuaże.
Ma ich już pięć i nie zamierza na tym poprzestawać

Karolina oczami
współpracowników同事

Karolina oczami
współpracowników同事

Karolina oczami同事 współpracowników

Karolina oczami同事 współpracowników

Karolina oczami同事 współpracowników

Franciszek Georgiew Founder

Kluczowe osiągnięcie

Tigers ma najlepszą CEO, jaką mogłoby sobie wymarzyć. Spójność słów i czynów, zachowanie zgodne z naszymi wartościami i skuteczność, której nie da się opisać słowami… historia tej firmy się dopiero zaczyna!

"
Dorota Woźniczka Senior Team Leader & Senior Social Media Specialist

Profesjonalizm i partnerstwo

Pierwsze co przychodzi mi na myśl, to silny focus na relacje międzyludzkie i partnerskie podejście — zarówno w stosunku do zespołu, jak i klientów. Świetnie odnajduje się w sytuacjach kryzysowych, zachowując zimną krew i konsekwentnie dążąc do rozwiązania problemu. Cecha Karoliny, którą prywatnie cenie sobie najbardziej, to nieustanne dążenie do bycia lepszą. Ma ogromny talent do inspirowania zespołu w sięganiu po więcej! 

"
"

价值观Dołącz do zespołu
TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto