Karolina老虎 Kawska

CEO

Jako CEO Tigers dba o zespół i egzekucję ambitnej strategii biznesowej skupionej wokół osiągania sukcesów dla Klientów agencji. Stawia na długofalowe relacje oparte na prawdzie i zaufaniu.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2005 roku od pracy w mediach. Kompetencje z zakresu komunikacji w biznesie rozwijała, najpierw pracując w agencji PR, gdzie specjalizowała się w zarządzaniu kryzysem, a następnie w dziale marketingu po stronie Klienta. Z Tigers związana od początków istnienia agencji. Od 2020 roku z sukcesem rozwinęła dział Customer Success z 7 do 47 specjalistów i w maju 2022 roku została udziałowcem oraz CEO Tigers.

Według testu Gallupa jej główne talenty to MAKSYMALIZM, ELASTYCZNOŚĆ, OSIĄGANIE, AKTYWATOR i CZAR. Czerpie satysfakcję z budowania relacji międzyludzkich i skupia się na mocnych stronach, w ten sposób stymulując rozwój osobisty i doskonałość grupy.

"
“Before you are a leader, success is all about growing yourself. When you become a leader, success is all about growing others.” Jack Welch
10 lat w marketingu
+45 osób w zespole
Customer Success
100% wzrostu wartości projektów w 1. roku na stanowisku Head of SM
10 lat w marketingu
+45 osób w zespole
Customer Success
100% wzrostu wartości projektów w 1. roku na stanowisku Head of SM

Kompetencje技能

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

tigers_t tigers_t_hover
Zarządzanie kryzysem
Komunikacja
Leadership
Strategia
PR
主要的

Leadership

Zarządzanie zespołem w taki sposób, by mógł przekraczać własne możliwości, to nie talent, tylko ciężka praca. Karolina nieustannie szuka możliwości transformacji czegoś silnego w coś doskonałego. Dba o realizację ambitnych celów organizacji, równolegle dbając o rozwój zawodowy członków teamu.

Komunikacja

Łączenie wielu interesów klienta w sprawną strategię komunikacji inspiruje jej zespół do oryginalnych pomysłów realizujących cele biznesowe.

Strategia

W działaniu strategicznym kluczowe jest uzyskanie jasnej odpowiedzi na pytanie „Jak?” – i zmysł strategiczny ułatwia jej mówienie językiem korzyści dla klienta. Stawia na projekty ambitne, trafiające w punkt i skrojone pod indywidualne wymagania.

Karolina下班后 prywatnie…

Karolina下班后 prywatnie…

Karolina
prywatnie…下班后

Karolina
prywatnie…下班后

Karolina
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Według aplikacji Been
zwiedziła już 15% globu

2

Przez 6 lat
pracowała w telewizji informacyjnej jako reporterka i prezenterka

3

Kocha tatuaże.
Ma ich już pięć i nie zamierza na tym poprzestawać

Karolina oczami
współpracowników同事

Karolina oczami
współpracowników同事

Karolina oczami同事 współpracowników

Karolina oczami同事 współpracowników

Karolina oczami同事 współpracowników

Dorota Woźniczka Team Leader & Senior Social Media Specialist

Profesjonalizm i partnerstwo

Pierwsze co przychodzi mi na myśl, to silny focus na relacje międzyludzkie i partnerskie podejście — zarówno w stosunku do zespołu, jak i klientów. Świetnie odnajduje się w sytuacjach kryzysowych, zachowując zimną krew i konsekwentnie dążąc do rozwiązania problemu. Cecha Karoliny, którą prywatnie cenie sobie najbardziej, to nieustanne dążenie do bycia lepszą. Ma ogromny talent do inspirowania zespołu w sięganiu po więcej! 

"
Franciszek Georgiew Founder

Kluczowe osiągnięcie

Objęcie przez Karolinę roli Head of Customer Success to jeden z przełomowych momentów w Tigers. Zbliżyliśmy się do klientów, lepiej zrozumieliśmy ich potrzeby i rozwinęliśmy wiele współprac, mierząc wyżej, niż kiedykolwiek wcześniej. Z Karoliną idziemy razem po najwyższe trofea.

"
"

价值观Dołącz do zespołu
TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto