Kamil老虎 Obidziński

Performance Specialist

W Tigers dba o wyniki i skalowanie biznesu klientów za pomocą płatnych kampanii performance. W pracy z klientem stawia na partnerskie relacje.

Absolwent Politechniki Gdańskiej wydziału Elektroniki i Telekomunikacji. Doświadczenie w marketingu zdobywał pracując z sektorem SME, oraz obszarach łączących online&offline. Dba o nieustanny rozwój kompetencji niezbędnych do polepszania jakości pracy.

"
„Standardowa edukacja zapewni ci przeżycie. Samokształcenie – fortunę”
+5 lat w marketingu
+50 zorganizowanych eventów
10 dni potrzebnych na przeprowadzkę do Warszawy i rozpoczęcie pracy z Tigers
+5 lat w marketingu
+50 zorganizowanych eventów
10 dni potrzebnych na przeprowadzkę do Warszawy i rozpoczęcie pracy z Tigers

Kompetencje技能

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-Shaped.

tigers_t tigers_t_hover
Social Media
Strategia
Performance
Business Manager
CRO
主要的

Performance

Tworzy i wdraża strategie mediowe, analizuje wyniki i optymalizuje ROAS. Pogłębia znajomość systemów reklamowych i technik skalowania budżetów

Strategia

Na marketing patrzy szeroko, nie tylko z poziomu działań performance. Analiza zależnościach na podstawie danych, szukanie najlepszych możliwych rozwiązań spośród różnorodnych możliwości, a potem testowanie różnych podejść i technik to jego mocna strona.

Business Manager

Ma doświadczenie w pracy w środowisku Facebooka, dzięki czemu wgryza się w temat poprawnej analityki i prawidłowej konfiguracji kampanii reklamowych – w tym narzędziu tkwi ogromny potencjał, gdy jest w odpowiedni sposób wykorzystywane.

Kamil下班后 prywatnie…

Kamil下班后 prywatnie…

Kamil
prywatnie…下班后

Kamil
prywatnie…下班后

Kamil
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Pasjonat motoryzacji, w jego żyłach płynie benzyna

2

Wolny czas spędza w na eksperymentach kulinarnych

3

Uwielbia rozmowy na temat biznesu / rozwoju

Kamil oczami współpracowników同事

Kamil oczami współpracowników同事

Kamil oczami同事 współpracowników

Kamil oczami同事 współpracowników

Kamil oczami同事 współpracowników

Michał Majdak Performance Specialist

Wiedza i komptenecje

Kamil od samego początku dał się poznać jako osoba, która umiejętnie łączy fachową wiedzę z dbaniem o dobrą atmosferą w zespole. Jest bardzo pomocny i otwarty na rozmowy o marketingu i nie tylko. Otwarta głowa, ambitne podejście i świetne poczucie humoru – nie mogę się doczekać naszego pierwszego wspólnego projektu! To będzie świetna okazja, by przełożyć dobrą relację na jeszcze lepsze wyniki performance’owe.

"
Bartłomiej Kląskała Performance Specialist

Jaki jest Kamil?

Każdy, kto widział Kamila w akcji potwierdzi, że jest on doskonałym przewodnikiem dla swoich klientów. Nie znam drugiej osoby o równie wysokich zdolnościach w komunikacji interpersonalnej. Te z kolei przekładają się na zadowolenie klientów Kamila, którzy doskonale wiedzą, co się dzieje i mają pewność, że wyniki biznesowe ich firmy są w dobrych rękach. Kamil to również typ osoby, która nie czeka na rozwiązania podane na talerzu i w razie braku drogi, wytycza ją sam.

"
"

价值观Dołącz do zespołu
Tigers

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto