Digital Team Leader

Miejsce:

Q22, ul. Jana Pawła II 22, Warszawa

Wynagrodzenie:

10 500 netto (B2B)

Mamy dla Ciebie ambitne zadania, zespoły starannie wybranych specjalistów, ścieżkę dalszego rozwoju kompetencji liderskich oraz perspektywy, które nie mają granic!

Szukamy Team Leadera, który dołączy do naszego stada i będzie zarządzał zespołem digitalowym łączącym w sobie kompetencje Social Media i Performance.

Jeśli:

  • Zarządzanie pracą zespołu, sięganie z nim po realizację ambitnych celów, tworzenie innym warunków do korzystania z mocnych stron, doskonała organizacja pracy i konstruktywne rozwiązywanie trudnych sytuacji – napędzają Cię do działania.
  • Jesteś Senior Specjalistą w jednym z obszarów: Social Media lub Performance (co najmniej 3-lata pracy w Agencji).
  • Działasz z zaangażowaniem i energią tworząc pozytywne środowisko pracy – doskonale odnajdziesz się w naszym stadzie!

Dla naszych Team Leaderów mamy ambitne zadania, zespoły starannie wybranych specjalistów, ścieżkę rozwoju kompetencji liderskich (opartą o szkolenia i indywidualne konsultacje) oraz perspektywy, które nie mają granic!

Najważniejsze dla nas kryteria wyboru to:

  1. Doświadczenie w obszarze Social Media lub Performance (merytoryczna obsługa klientów).
  2. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  3. Wysoka efektywność osobista i doskonała organizacja.
  4. Chęć sięgania po więcej!

TIGERS: Agencja inna niż wszystkie!

Zakres obowiązków:

  • Obsługa własnych klientów z obszaru Social Media lub Performance.
  • Zarządzanie pracą zespołu obejmujące wszystkie aktywności liderskie.
  • Wsparcie dla zespołu w trudnych sytuacjach.
  • Planowanie i realizacja rozwoju zespołu.
  • Realizacja celów biznesowych i aktywny udział w rozwoju Tigers.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku liderskim, które sprawdzimy na podstawie doświadczeń i sukcesów, którymi się z nami podzielisz
  • Ekspertyzy w obszarze Twojej specjalizacji. Jeśli są to Social Media – biegłej znajomości obsługi dwóch platform (np. FB + Instagram ). Jeśli jest to Performance – biegłej znajomości dwóch systemów reklamowych (np. FB Ads lub Google Ads)
  • Kompetencji liderskich ze szczególnym zwróceniem uwagi na udzielanie feedbacku, delegowanie zadań i egzekwowanie
  • Chęci rozwoju (co sprawdzimy pytając Cię o Twoje konkretne plany) i wnoszenia znaczącego wkładu w rozwój Tigers
  • Samodzielności i otwartości w podejmowaniu decyzji i brania odpowiedzialności
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

Co oferujemy?

  1. Nowocześnie funkcjonującą firmę z oryginalnymi sposobami zarządzania i partycypacyjnym systemem wynagrodzenia oraz realny wpływ na dalsze losy Tigers.
  2. Świetną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów.
  3. Nowoczesne biuro w centrum Warszawy w Q22 i świetne warunki pracy.
  4. Atrakcyjne wynagrodzenie progresywne.
  5. Możliwość budowania własnej marki z Tigers.
  6. Zestaw bonusów takich jak: dedykowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne u najlepszych ekspertów w Polsce, lekcje języka angielskiego, preferencyjne warunki opieki medycznej, darmowa siłownia, wspólne świętowanie urodzin, rocznic i atrakcyjna integracja!

Dołącz do nas,

jeśli chcesz, by dalsze kroki na Twojej zawodowej ścieżce zależały od Ciebie!

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nie szkodzi – i tak daj nam się poznać! Może za chwilę będziemy szukać kogoś o Twoim profilu.

Wyślij CV