Otworzyliśmy nowy oddział w Krakowie! 新分公司

Z początkiem lipca agencja digitalowa Tigers uruchomiła swój pierwszy oddział terenowy w Krakowie. Za rozwój krakowskiego zespołu odpowiada Marta Prochot-Matejuk, nowa Customer Success Manager w Tigers.

Customer 經理 Success Manager

Customer Success Manager 經理

Customer Success Manager 經理

Customer Success Manager 經理

Customer Success Manager 經理

Uruchomienie pierwszego oddziału terenowego Tigers w Krakowie jest bardzo ważnym krokiem w rozwoju agencji i ważnym elementem strategii dalszego skalowania naszych działań. Oczywiście jest to otwarcie na nowy rynek talentów i szansa na wzmocnienie zespołu, który codziennie pracuje na sukcesy naszych klientów. Jestem spokojna, że pod okiem doświadczonej managerki, jaką jest Marta, nasz krakowski team będzie rósł w siłę bardzo szybko. Z drugiej strony, to również otwarcie na nowy rynek klientów. Szczególnie tych, dla których lokalny patriotyzm jest ważny i których biznesy zlokalizowane są na południu kraju. Chcemy być bliżej nich i tym samym lepiej rozumieć wyzwania, z którymi się mierzą. Misją Tigers jest bycie przewodnikiem po digitalowej dżungli, a współpracując w ramach jednego dużego zespołu specjalistów z Warszawy i Krakowa, możemy dawać dużą wartość lokalnym biznesom, dzieląc się bogatym doświadczeniem marketingowym z wielu specjalizacji

— Karolina Kawska, CEO Tigers.

Krakowski zespół克拉科夫樂隊

Krakowski Team cały czas się powiększa! Zadaniem oddziału terenowego, oprócz obsługi powierzonych projektów, jest również zbieranie doświadczeń i wniosków z procesu onboardingu.

Kraków jest pierwszym terenowym oddziałem Tigers i chciałabym, żeby był wzorem dla kolejnych. Szlifując proces onboardingu, przecieramy jako team szlak osobom, które w przyszłości będą otwierać oddziały Tigers w innych polskich miastach czy na rynkach zagranicznych.

Marta Prochot-Matejuk
Customer Success Manager, Tigers

1

Współpracujemy tylko z tymi, którym realnie możemy pomóc

2

Zatrudniamy według wartości i według wartości oceniają nas klienci

3

Budujemy własne rozwiązania organizacyjne, usprawniając pracę

4

W procesy ubieramy tylko tyle, ile jest konieczne

Słowem CEO虎队总裁

Marta świetnie zna krakowski rynek, ma bogate managerskie doświadczenie i dobrze rozumie zawiłości biznesu agencyjnego. Natomiast podejmując decyzję o tej współpracy, dużo ważniejsze było dla nas zrozumienie na poziomie postaw i wartości, które są najistotniejszym spoiwem kultury organizacyjnej Tigers. Teraz Marta jest jej strażniczką w naszym krakowskim oddziale, na co dzień blisko współpracując z teamem w Warszawie. Kraków zyskał solidnego przewodnika po digitalowej dżungli.
Karolina Kawska CEO Tigers

克拉科夫Jesteśmy w Krakowie!

Biuro Tigers w Krakowie zlokalizowane jest w centrum – przy ulicy Pawiej 9

Napisz do nas