Strategie komunikacji 戰略


Projektujemy 戰略 strategie komunikacji

Pomożemy zaprojektować strategię komunikacji dla Twojej marki, aby rozwiązywała konkretne wyzwania na drodze do wzrostu firm.

strategia Audyt mediowy branding digital marketing strategie komunikacji
Pokaż więcej
分析

1. BADANIA

Nurkujemy w danych, aby odkryć nieoczywiste insighty konsumenckie – robimy desk research, wywiady pogłębione, grupy focusowe oraz badania ilościowe zgodnie z branżowymi standardami.

作坊

2. WARSZTATY

Wspólnie z Tobą i Twoim zespołem przepracowujemy odkryte wnioski na warsztatach – 1- lub 2-dniowych. U Was, u nas, lub zdalnie! Warsztaty realizujemy w oparciu o przejrzysty proces, pogłębiając zrozumienie marki i wyzwań.

創建

3. KREACJA/PLAN

To etap, w trakcie którego nasz team strategów i kreatywnych w ciągu kilku tygodni przygotowuje finalną strategię – czyli pomysł na działania komunikacyjne, rekomendację kanałów, kluczowe przekazy strategiczne, koncept wizualny i dopasowany plan wdrożenia.

團隊

4. WDROŻENIE

Oferujemy nadzór stratega nad działaniami taktycznymi, dzięki czemu specjaliści Tigers wdrażający naszą strategię mogą skoncentrować się na kreacji i zaangażowaniu odbiorców.

Autorskie 原創解決方案 rozwiązania

Autorskie rozwiązania 原創解決方案

Autorskie rozwiązania 原創解決方案

Autorskie rozwiązania 原創解決方案

Autorskie rozwiązania 原創解決方案

Strategie komunikacji projektujemy na podstawie autorskiego procesu warsztatowego – bazujemy na koncepcji pętli decyzyjnych, które poszerzają wąskie patrzenie lejka zakupowego. Strategia stworzona jest tak, aby mogła być wdrożona przez każdego specjalistę – nie musimy jej dla Ciebie zrealizować, ale z chęcią to zrobimy!


1

Wypełniasz brief na temat Twojego biznesu i potrzeb.

2

Pogłębiamy Twoje odpowiedzi na spotkaniu.

3

Wracamy z dopasowanym media planem i harmonogramem działań.

4

Przejmujemy opiekę nad Twoimi reklamami!

Oni nam już zaufali客户圈

联系方式Opisz nam swoje wyzwanie,
znajdziemy drogę.

Napisz do nas