Video & Copywriting 用圖片告訴


Opowiadamy 用圖片告訴 obrazem

Film jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do wywoływania emocji! Oferujemy pełen pakiet usług z zakresu produkcji filmowej – od reklam produktowych, przez transmisje na żywo, po zaawansowane animacje 3D.

foto i wideo grafika infografiki video youtube
Pokaż więcej
格式

Dowolny format

Realizujemy reklamy produktowe, transmisje na żywo, relacje z eventów, a nawet zaawansowane animacje 3D – wszystko, by Twój produkt wyglądał jak najlepiej.

團隊

Doświadczony zespół

Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami z pionów operatorskiego, scenografii, beauty i innych, dzięki którym nasze produkcje są realizowane na wysokim poziomie i przy indywidualnym podejściu. Pracowaliśmy z największymi Tworzyliśmy materiały wideo dla takich marek jak Motorola, Mitsubishi Electric, Milwaukee, Medicover, BeActive i innych.

系統

Autorski system

Dedykowany zespół lub specjalista, raportowanie w trybie miesięcznym, standard pracy według autorskiego systemu – Rok Tygrysa, obsługa w języku polskim, transparentność działań – praca na koncie klienta.

Stabilna稳定合作 i przewidywalna współpraca

Stabilna
i przewidywalna współpraca稳定合作

Stabilna
i przewidywalna współpraca稳定合作

Stabilna i przewidywalna稳定合作 współpraca

Stabilna i przewidywalna稳定合作 współpraca

Zależy nam nie tylko na najlepszych wynikach, ale także na Twoim spokoju – dlatego współpracę opieramy na stałym kontakcie, uporządkowanym w rytm tygodniowych sprintów i autorskiego schematu, który nazwaliśmy Rokiem Tygrysa.


1

Wypełniasz brief na temat Twojego biznesu i potrzeb.

2

Pogłębiamy Twoje odpowiedzi na spotkaniu.

3

Wracamy z dopasowanym media planem i harmonogramem działań.

4

Przejmujemy opiekę nad Twoimi reklamami!

Oni nam już zaufali客户圈

联系方式Opisz nam swoje wyzwanie,
znajdziemy drogę.

Napisz do nas