Paweł老虎 Wasilewski

Senior Team Leader & Senior Graphic Designer

Do Tigers należy od początku istnienia marki. Odpowiada za koordynację i realizację zleceń graficznych wszystkich działów oraz prowadzi własnych klientów.

Kilka lat realizował się także w Public Relations, marketingu, copywritingu oraz prowadzeniu własnej działalności. Różnorodność projektów nauczyła go, jak ugryźć, sprzedać i obronić właściwie każdy temat. Zdobyte doświadczenie było kluczowe do zbudowania od podstaw działu designu w Tigers.

"
„Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, daj to Pawłowi. On to zrobi do końca dnia”
4 lata w Tigers
10 lat w branży
4 lata w Tigers
10 lat w branży

Kompetencje技能

Nasze kompetencje rozwijamy w modelu T-shaped

tigers_t tigers_t_hover
Print
Leadership
Design
Branding
Animacja
主要的

Design

Projektowanie do social media ma jeden cel – wywołać określoną reakcję u odbiorcy. Doświadczenie w tworzeniu treści pod ten kanał pozwala mu nie tylko twórczo realizować wizję klienta, ale także ulepszać i podpowiadać alternatywne rozwiązania.

Leadership

Sprawne zarządzanie pracą studia graficznego wpływa na funkcjonowanie całej firmy – komunikacja w social media grafiką stoi. Przewiduje obłożenie pracą i wspiera w ważnych momentach.

Branding

Jego ogromne doświadczenie
w projektowaniu pozwala
na tworzenie wielu wersji brandingu, co klientowi daje poczuje zaopiekowania. Tworzy całościowe koncepcje brandingu, często dając nowe życie markom.

Paweł下班后 prywatnie…

Paweł下班后 prywatnie…

Paweł
prywatnie…下班后

Paweł
prywatnie…下班后

Paweł
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

W jego towarzystwie
nie marnuje się 
żadne jedzenie

2

Uwielbia zabawę
w karaoke

3

Był okres, gdy mówił
lepiej po niemiecku
niż po polsku

Paweł oczami
współpracowników…同事

Paweł oczami
współpracowników…同事

Paweł oczami同事 współpracowników…

Paweł oczami同事 współpracowników…

Paweł oczami同事 współpracowników…

Karolina Kawska CEO

Da Vinci

Paweł jest nie tylko doświadczonym specjalistą i dobrym liderem studia graficznego, ale bardzo szczerym i pozytywnym człowiek z nietuzinkowym poczuciem humoru. Na Pawle zawsze można polegać. To wszystko sprawia, że praca z nim jest prosta i przyjemna. Jego doświadczenie w pracy jako specjalista PR i Social Media w połączeniu z talentem graficznym pozwala mu lepiej rozumieć potrzeby klientów i tworzyć komunikację graficzną, obok której nie można przejść obojętnie. Prywatnie, jak mówi jego żona, to mąż i tata idealny!

"
Sabina Kwiatkowska Konsultant ds. rozwoju

Konkretny i zdecydowany

Paweł wie czego chce, a jednocześnie jest otwarty na pomysły i opinie innych. Daje przestrzeń na bycie sobą, dostrzega i docenia mocne strony innych i otwarcie o nich mówi.

"
"

价值观Dołącz do zespołu
TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto