Paweł老虎 Wasiak

Performance Specialist

Zajmuję się obsługą klientów w zakresie płatnych działań reklamowych. W swojej pracy kieruje się metaforą, że płatna reklama jest tylko napastnikiem, który wbija piłkę do bramki. Natomiast jeśli chcemy wygrywać mecze to potrzebujemy reszty drużyny jak np. sprawnie działającego i intuicyjnego sklepu internetowego. Lubię całościowo patrzeć na marketing i do tego każdego zachęcam.

Lata samodzielnej edukacji i ciągłego rozwoju doprowadziły mnie do założenia własnej działalności freelancerskiej w 2018 roku. Od tamtej pory przeprowadziłem niezliczone kampanie reklamowe, budowałem strony internetowe, realizowałem webinary i wydałem jako wydawca dwie książki.

"
„To czego szukasz, szuka również Ciebie”
33 odwiedzone państwa
4 lata własnej działalności
40 000+ ludzi zapisanych na webinary
33 odwiedzone państwa
4 lata własnej działalności
40 000+ ludzi zapisanych na webinary

Kompetencje技能

Nasze kompetencje rozwijamy w modelu T-shaped

tigers_t tigers_t_hover
Marketing automation
CRO
Performance
Strategia
WooCommerce
主要的

Performance

Planowanie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja ROAS. Pogłębia znajomość systemów reklamowych i technik skalowania budżetów.

CRO

Conversion Rate Optimization to umiejętność dzięki której wspólnie z klientami podnosimy konwersję na ich stronach internetowych. Często powód niezadowalających wyników leży głębiej niż w reklamach.

Strategia

Patrzy na biznesy swoich klientów nie przez pryzmat działań performance, ale jako skomplikowany układ, który pozbawiony choćby jednej części, zaczyna niedomagać lub nie działa wcale.

Paweł下班后 prywatnie…

Paweł下班后 prywatnie…

Paweł
prywatnie…下班后

Paweł
prywatnie…下班后

Paweł
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Pasjonat Biohackingu – hackowania umysłu i ciała.

2

Zakochany w podróżach – na moment pisania tego tekstu ma na koncie 33 państwa!

3

Uwielbia sporty walki – (Conor Mcgregor since 2015). Dawniej mistrz Polski Aikido.

Paweł oczami
współpracowników…同事

Paweł oczami
współpracowników…同事

Paweł oczami同事 współpracowników…

Paweł oczami同事 współpracowników…

Paweł oczami同事 współpracowników…

Michał Majdak Performance Specialist

Odpowiedzialność i kompetecje

Paweł od początku imponuje mi swoją ambicją, pokorą i chęcią do rozwoju. Ta ostatnia cecha wręcz z niego kipi. Już pierwsze dni w pracy pokazały mi, że jego szeroka i praktyczna wiedza o biznesie i digitalu będzie bardzo cennym zasobem w Tigers. Paweł błyskawicznie zdobywa kompetencje w kolejnych systemach reklamowych – 0 ściemy, wszystko jest pokrzepione ciężką pracą. Najlepszą rekomendacją jest to, że blisko współpracujemy na wielu projektach i mimo „juniora” w stopce, nie boję się powierzać Pawłowi zadań na poziomie specjalisty. Przeciwnie, robię to z przyjemnością – bo wiem, że w odpowiedzi klient otrzyma świetną jakość. Oprócz tygrysiego etosu pracy, Paweł jest ważną postacią w naszym teamie. Zawsze skłonny do rozmowy, uwielbia żartować, a my uwielbiamy jego towarzystwo i poczucie humoru.

"
Karol Szlawski Performance Specialist

Budda

Pewien rzeźbiarz wyrzeźbił kiedyś posąg Buddy, wielu uznało go za czyn niemal doskonały, a artystę okrzyknęli mianem geniusza. Rzeźbiarz odparł: Budda od zawsze tkwił w tym kamieniu, ja tylko odłupałem niepotrzebne części. Podobnie jest z Pawłem – wiem, że drzemie w nim prawdziwy tygrys i z przyjemnością patrzę, jak z każdym dniem pozbywa się blokad oraz obaw i staje się zaprawionym w boju performancowcem, o szerokich kompetencjach kreatywnych i analitycznych. Zmiana stopki w jego przypadku to nawet nie kwestia czasu, a czysta formalność.

"
"

价值观Dołącz do zespołu
TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto