Paulina老虎 Pirowska

Social Media Specialist

W Tigers zaczynałam jako Junior Social Media Specialist. Wytrwałością i ciężką pracą, już po okresie próbnym udało mi się usunąć pierwsze słowo ze stopki. Teraz jako samodzielna specjalistka, zajmuję się kreowaniem oraz wdrażaniem strategii komunikacji dla marek z różnych segmentów. Uwielbiam niestandardowe projekty, w których mogę wykazać się kreatywnością i świeżym spojrzeniem na obecne trendy. Mam swoje ulubione platformy i należą do nich Instagram oraz Tik Tok. Tam czuję się jak tygrys w dżungli!

Przed dołączeniem do Tigers zajmowałam się komunikacją w social media oraz współpracą z influecerami dla polskich marek odzieżowych. To wtedy odkryłam w sobie pasję do marketingu i zdecydowałam, że nie widzę dla siebie już innej drogi. Dodatkowo ukończyłam studia na kierunku dziennikarstwo, na specjalizacji marketing medialny i PR, a moja praca dyplomowa, nosiła tytuł: Influencer marketing w dobie nowych mediów.

"
Without the dark, we never see the stars.
9 jestem numerologiczną dziewiątką
2 godziny to moja średnia dzienna czasu przed ekranem w social media
6 różnych branż obsługiwanych w social media
9 jestem numerologiczną dziewiątką
2 godziny to moja średnia dzienna czasu przed ekranem w social media
6 różnych branż obsługiwanych w social media

Kompetencje技能

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-Shaped.

tigers_t tigers_t_hover
Content
Influencer Marketing
Social Media
Strategia
Twórcze myślenie
主要的

Social Media

Moja główna secjalizacja to social media – tworzę i wdrażam strategie komunikacji, realizuję cele wizerunkowe i rozwijam społeczności przy markach.

Influencer Marketing

Dbam o odpowiednie dopasowanie influencerów do marek oraz realizuje zintegrowane akcje influencerskie z dbałością o spójność na każdym poziomie.

Strategia

Kreatywność to mój główny motor napędowy i nie zatrzymuję się na standardowych pomysłach. Mają być wyjątkowe, ale przede wszystkim skuteczne.

Paulina下班后 prywatnie…

Paulina下班后 prywatnie…

Paulina
prywatnie…下班后

Paulina
prywatnie…下班后

Paulina
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Uwielbia tatuaże, na ten moment jest ich 13, ale w planach tylko więcej!

2

Psy od zawsze są w moim życiu i jestem zdania, że ciężko o lepszych przyjaciół.

3

Po ciężkim, stresującym dniu – rozkładam matę i ćwiczę jogę. To jeden z lepszych sposób na wyciszenie, który praktykuję.

Paulina oczami współpracowników同事

Paulina oczami współpracowników同事

Paulina oczami同事 współpracowników

Paulina oczami同事 współpracowników

Paulina oczami同事 współpracowników

Aleksandra Zawadzka Social Media Specialist

Wiedza i kompetencje

Już od pierwszych dni Pauli w Tigers wiedziałam, że to osoba z wyjątkową energią i pozytywym nastawieniem. Jej kreatywne podejście widać na każdym kroku, a swoim zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem imponuje na każdym kroku swoich działań. Paula wyróżnia się ogromną samodzielnością i zaradnością, a z każdym wyzwaniem rozprawia się szybko i skutecznie. Współpraca z taką osobą to prawdziwa radość!

"
Dorota Woźniczka Senior Team Leader & Senior Social Media Specialist

Jaka jest Paulina?

Paulina od pierwszego dnia wniosła do zespołu jakość, kreatywność i odwagę w podejmowaniu nowych wyzwań. Jej pozytywne nastawienie, ambicja i otwartość sprawiają, że świetnie odnajduje się w pracy z klientami z różnych branż. Jest świetnie przygotowana do spotkań, dba o komfort rozmówców i z łatwością dopasowuje propozycje do potrzeb biznesowych.

"
"

价值观Dołącz do zespołu
Tigers

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto