Nikola老虎 Modzelewska

New Business Specialist

Jako New Business Specialist tworzy wartościowe i partnerskie relacje biznesowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako Specjalista Social Media dobrze rozumie perspektywę klienta i trafnie dobiera najbardziej efektywne rozwiązania. Lubi wyzwania i podejmuje odważne decyzje.

Na początku swojej drogi zawodowej miała okazję sprawdzić się w kilku rolach – organizowała projekty kulturalne, była event managerem i redaktorem czasopisma. Do tej pory obsługiwała klientów z branży edukacyjnej, finansowej, medycznej, beauty i technologicznej. Swoje doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy w social media przekuwa w najlepsze doradztwo strategiczne dla nowych klientów agencji. Mocno wierzy w model sprzedaży doradczej i każdą ofertę traktuje bardzo indywidualnie.

"
Your focus becomes your future
4 lata doświadczenia w budowaniu strategii i komunikacji w social media
> 20 zadowolonych klientów
2020 od tego roku w Tigers
4 lata doświadczenia w budowaniu strategii i komunikacji w social media
> 20 zadowolonych klientów
2020 od tego roku w Tigers

Kompetencje技能

Nasze kompetencje rozwijamy w modelu T-shaped

tigers_t tigers_t_hover
Negocjacje
Budowanie relacji
Sprzedaż doradcza
Social Media
Strategia
主要的

Sprzedaż doradcza

Profesjonalizm i partnerskie podejście to według niej najważniejsze cechy sprzedaży doradczej. Mocno ufa swojej intuicji, która pozwala jej w lekki i naturalny sposób prowadzić Klienta do najlepszego rozwiązania dla jego biznesu.

Budowanie relacji

Budowanie relacji z Klientami pozwala jej czerpać dużo przyjemności z pracy i daje ogrom satysfakcji. W dzisiejszym zdigitalizowanym świecie „human touch” jest wyjątkowo ważny!

Social Media

4-letnie doświadczenie pracy w zakresie prowadzenia social media pozwoliło jej zdobyć doświadczenie w wielu branżach i zweryfikować skuteczność wdrażanych strategii komunikacji.

Nikola下班后 prywatnie…

Nikola下班后 prywatnie…

Nikola
prywatnie…下班后

Nikola
prywatnie…下班后

Nikola
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Często wybiera się
na spacery architektoniczne
po Warszawie

2

Interesuje się teatrem,
kinem i fotografią

3

Pływanie i taniec
to jej ulubione dyscypliny sportowe

Nikola oczami
współpracowników…同事

Nikola oczami
współpracowników…同事

Nikola oczami同事 współpracowników…

Nikola oczami同事 współpracowników…

Nikola oczami同事 współpracowników…

Dorota Woźniczka Team Leader & Senior Social Media Specialist

Wiedza i kompetencje

Nikola zaimponowała mi profesjonalnym podejściem do klientów, świetną organizacją pracy i przygotowaniem do prowadzonym projektów. Stawia na partnerskie relacje i jest silnym wsparciem dla biznesów, za których komunikację w mediach społecznościowych odpowiada. Chętnie podejmuje się kolejnych projektów i konsekwentnie dąży do rozwoju w nowych obszarach. Pracując z Nikolą, klienci mogą być spokojni, nie tylko o efekty prowadzonych działań, ale również świetną organizację pracy i kreatywne podejście.

"
Kamil Komorowski New Business Leader

Jaka jest Nikola?

Nikola posiada unikalną na rynku pracy mieszankę twardych i miękkich kompetencji. Wcześniej pracowała w zespole Customer Success, co sprawia, że jest doskonale przygotowana merytorycznie i świetnie rozumie usługi, które oferuje klientom. Łączy to z naturalną klasą, urokiem osobistym i piekielnie wysoką skutecznością, co przekłada się na świetne wyniki sprzedażowe. Stanowi ważny filar zespołu New Business.

"
"

价值观Dołącz do zespołu
TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto