Mikhail老虎 Fediukovich

Team Leader & Senior Performance Specialist

Prowadzę i płatne kampanie, i zespół performance-specjalistów. Wraz z moim teamem dbamy o dobre wyniki naszych klientów i skalowanie ich biznesu.

Dzielę się wiedzą i doświadczeniem na temat reklam w m. in. Facebook, Google, TikTok, LinkedIn, Bing, Amazon itd. Dbam nie tylko o spójną strukturę kampanii, ale też o ogólną strategię i kształtowanie marki.

"
Jeżeli zrobisz wszystko dla realizacji marzenia, to albo go zrealizujesz, albo nie będziesz miał przed sobą wyrzutów sumienia
6 lat w branży
12 różnych rynków
17 odwiedzonych krajów
6 lat w branży
12 różnych rynków
17 odwiedzonych krajów

Kompetencje 技能

Nasze kompetencje rozwijamy w modelu T-shaped

tigers_t tigers_t_hover
Strategia
Analityka
Performance
E-commerce
Social media
主要的

Performance

Specjalizacja to tworzenie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja ROAS. Pogłębia znajomość systemów reklamowych i technik skalowania budżetów.

Analityka

Lubi podejmować decyzje na podstawie liczb i danych, dlatego dokładnie analizuje wyniki kampanii, sprawdzając wpływ każdej zmiany i czynników zewnętrznych.

Strategia

Rozumie całość biznesu, a nie tylko performance’ową część, dlatego stawia na strategiczne podejście do projektów. Stara się łączyć w całość różne obszary biznesu i marketingu dla ulepszenia końcowego wyniku.

Mikhail下班后 prywatnie…

Mikhail下班后 prywatnie…

Mikhail
prywatnie…下班后

Mikhail
prywatnie…下班后

Mikhail
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Wymyśla i redaguje scenariusze młodzieżowego kanału na YouTube

2

Za młodu – zawodowy koszykarz

3

Od dzieciństwa lubi rap i pisze o nim analityczne materiały

Mikhail oczami
współpracowników…同事

Mikhail oczami
współpracowników…同事

Mikhail oczami同事 współpracowników…

Mikhail oczami同事 współpracowników…

Mikhail oczami同事 współpracowników…

Daria Knapik Team Leader & Senior Social Media Specialist

Zaangażowanie i nastawienie na sukces

Misza jest jedną z najbardziej zaangażowanych osób, z jakimi miałam przyjemność pracować! Zaskoczył mnie już przy pierwszych warsztatach strategicznych, w których wziął udział po zaledwie dwóch tygodniach od dołączenia do Tigers – jego Tygrysia energia, pewność swoich argumentów, bogata wiedza teoretyczna i… ogromne poczucie humoru sprawiły, że błyskawicznie stał się jednym z naszych najlepszych specjalistów – nie tylko w oczach Tygrysów, ale i klientów. A do tego jest jedną z najweselszych osób w Tigers – do każdego zadania podchodzi z nastawieniem na sukces.

"
Konrad Chowratowicz Senior Social Media Specialist

Omnibus performance’u

Misza – bo tak do niego zwracamy się w Tigers – jest ekspertem o bardzo wysokich kompetencjach performance’owych. Jego mocną stroną jest bardzo szerokie zaplecze analityczno-taktycznym o mocnych fundamentach marketingowych. Przy wspólnej pracy bardzo często rozmawiamy o znacznie głębszych tematach niż samo prowadzenia działań reklamowych w Facebook Ads, Google Ads czy na marketplace’ach. Oprócz tego, Misza jest dla mnie ogromnym wsparciem w codziennej pracy z klientami, nie boi się pomagać w krytycznych sytuacjach. Jest ogromną księgą wiedzy w obszarze Google Ads, z której regularnie czerpię. Misza to również osoba o bardzo dużej empatii, dla której ważne są osoby, z którymi współpracuje.

"
"

价值观Dołącz do zespołu
TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie.

Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto