Marek老虎 Dąbrowski

Performance Specialist

W Tigers zajmuję się szerokorozumianym Performancem. Odpowiadam za kampanie między innymi na Facebooku, Google, Instagramie, Pintereście, czy LinkedInie. W swojej pracy głównie kładę nacisk na pozytywne relacje z klientami oraz tworzenie i wdrażanie silnych strategii działań marketingowych.

Z digital marketingiem jestem związany od 2019 roku. W tym czasie zdobyłem już pokaźne doświadczenie w pracy zarówno jako freelancer, jak i w agencji. Dzięki stałym wyzwaniom i rozwijającym się możliwościom w tej dziedzinie Performance jest dla mnie ciągle rosnącą pasją i czerpię z tej pracy ogromną przyjemność.

"
Lepiej mierzyć włócznią w słońce i trafić w orła, niż mierzyć w orła i trafić w kamień.
+3 lata w branży
+40 kursów, książek i szkoleń z zakresu digital marketingu
3 lata przepracowane za barem
+3 lata w branży
+40 kursów, książek i szkoleń z zakresu digital marketingu
3 lata przepracowane za barem

Kompetencje技能

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-Shaped.

tigers_t tigers_t_hover
Facebook Ads
Analityka
Performance Marketing
Ecommerce Marketing
Google Ads
主要的

Performance Marketing

Planowanie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja ROAS. Pogłębia znajomość systemów reklamowych i technik skalowania budżetów.

Analityka

Analiza danych, wyciąganie trafnych wniosków i zadawanie właściwych pytań to zdecydowanie moje mocne. Dzięki połączeniu z osobowością Stratega, pozwalają na znajdowanie najlepszych rozwiązań spośród różnorodnych możliwości.

Ecommerce Marketing

Dobrze rozumie najważniejsze założenia w sprzedaży online i jest nastawiony na dostarczeniu wyniku biznesowego i wysokich ROAS.

Marek下班后 prywatnie…

Marek下班后 prywatnie…

Marek
prywatnie…下班后

Marek
prywatnie…下班后

Marek
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Sporo czasu spędza na siłowni i treningach fizycznych

2

W wolnych chwilach gra na gitarze

3

Trzydniowy city break, to najlepsza opcja na odpoczynek i urlop

Marek oczami współpracowników同事

Marek oczami współpracowników同事

Marek oczami同事 współpracowników

Marek oczami同事 współpracowników

Marek oczami同事 współpracowników

Paulina Pirowska Social Media Specialist

Wiedza i kompetencje

Marek zawsze znajdzie rozwiązanie do każdego postawionego mu wyzwania. Jego zadaniowe podejście widać na każdym kroku, a swoim zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem imponuje każdego dnia. To osoba, która wyróżnia się ogromną samodzielnością, zaradnością i skutecznością. Współpraca z Markiem na jednym projekcie to dla mnie przyjemność!

"
Maciej Frankowski Senior Performance Specialist

Jaki jest Marek?

Marek wykazuje duże zaangażowanie w codziennej pracy i potrafi inspirować innych. Dobrze dogaduje się z każdym członkiem zespołu. Zawsze dokłada wszelkich starań, aby wykonać każde powierzone mu zadanie. Do współpracy podchodzi kompleksowo, mając szerokie spojrzenie na biznes i jednocześnie dbając o partnerskie relacje.

"
"

价值观Dołącz do zespołu
Tigers

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto