Magdalena老虎 Krzepkowska

Social Media Specialist

Jako Social Media Specialist kreuje i wdraża strategie komunikacji w 4 kanałach social media, tworzy angażujący i kreatywny content oraz dba o skuteczne rozwiązania reklamowe.

Klienci, których obsługuje w Tigers cenią jej umiejętności budowania zaangażowanej społeczności, jak również innowacyjność w tworzeniu treści na nowe kanały, elastyczność w adaptowaniu do ciągle zmieniających się trendów.

3 lata pracy w kancelarii prawniczej przyzwyczaiły ją do wysokiego poziomu profesjonalizmu, który pozwolił poczuć się w Tigers jak w domu. Po rozpoczęciu pracy w Tigers wybrała prawidłową stolicę i przeprowadziła się z Krakowa do Warszawy. W Krakowie pracowała jako Petsitterka, wie, jak łączyć swoje pasje ze sferą zawodową.

"
„Jeśli nie posiadasz psa, przynajmniej jednego, niekoniecznie musi być coś złego z tobą, ale może być coś nie tak z twoim życiem”. – Roger Caras
+70 szczęśliwe, regularnie wyprowadzane pieski
+3 lata doświadczenia w marketingu
4 kanały Social Media obsługiwane w Tigers (i rośnie!)
+70 szczęśliwe, regularnie wyprowadzane pieski
+3 lata doświadczenia w marketingu
4 kanały Social Media obsługiwane w Tigers (i rośnie!)

Kompetencje技能

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-Shaped.

tigers_t tigers_t_hover
Strategia
Analityka
Social Media
Performance
Content
主要的

Social Media

To jej główna specjalizacja – tworzy i wdraża strategie komunikacji, realizuje cele wizerunkowe i rozwija zaangażowane społeczności, przyczyniając się do realizacji celów biznesowych klientów.

Analityka

Analiza danych, wyciąganie trafnych wniosków i zadawanie właściwych pytań to zdecydowanie jej mocne strony. Dzięki połączeniu z osobowością RACJONALISTY, pozwalają na znajdowanie najlepszych rozwiązań spośród różnorodnych możliwości.

Performance

Doświadczenie także w prowadzeniu kampanii reklamowych pozwala na holistyczne podejście do klienta i podejmowanie działań, które bezpośrednio zwiększają sprzedaż.

Magda下班后 prywatnie…

Magda下班后 prywatnie…

Magda
prywatnie…下班后

Magda
prywatnie…下班后

Magda
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Wie, że przez życie najlepiej iść w tandemie z najlepszym przyjacielem – jest szczęśliwą właścicielką Kropki – Yorka.

2

Uwielbia niespodzianki, a urodziny świętuje co najmniej przez 3 dni.

3

Regularnie praktykuje yogę.

Magda oczami współpracowników同事

Magda oczami współpracowników同事

Magda oczami同事 współpracowników

Magda oczami同事 współpracowników

Magda oczami同事 współpracowników

Igor Bielecki Team Leader & Social Media Specialist

Wiedza i kompetencje

Magda od samego początku dała się poznać jako bardzo pracowita, świetnie przygotowana merytorycznie i bardzo profesjonalna. Nie mam wątpliwości, że klient, która trafia pod skrzydła Magdy, będzie rewelacyjne prowadzony. Podczas spotkań Magda zawsze jest bardzo dobrze przygotowana, dba o formę swoich wypowiedzi i dostosowuje je do potrzeb klienta. Magda jest po prostu rewelacyjnym profesjonalistą!

"
Błażej Serwotka Social Media Specialist

Jaka jest Magda?

Magda jest bardzo pozytywną i otwartą osobą. Zawsze można się z nią pośmiać, wyjść na długi spacer po Warszawie i pogadać o rzeczach ważnych i tych mniej. Poznając ją jako buddy miałem okazję przekonać się, że nikt nie będzie się z nią nudził. Magda chodź wygląda na bardzo spokojną, to tak na prawdę nie da sobie w kaszę dmuchać! Uwielbia psiaki, co uważam za bardzo ważną kwestię. Na koniec dodam, że jest to osoba godna zaufania!

"
"

价值观Dołącz do zespołu
Tigers

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto