Łukasz老虎 Kinowski

Video Content Creator Specialist

W Tigers należę do zespołu Kreacji, odpowiadając za koncepty wideo, treatmenty, scenariusze oraz reżyserię. Wspieram zespół, uczestniczę w procesie produkcji wideo oraz wciąż szukam nowych rozwiązań, skupiając się na formatach wertykalnych.

Zanim dołączyłem do Tigers pracowałem jako copywriter/scenarzysta zarówno po stronie agencyjnej, jak i klienckiej. Odpowiadałam za koncepty kreatywne, scenariusze oraz treści dla znanej sieci handlowej. Od kilku lat rozwijam się w kierunku reżyserii.

"
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
+100 napisanych scenariuszy
7 lat doświadczenia zawodowego
+10 pomysłów podczas snu
+100 napisanych scenariuszy
7 lat doświadczenia zawodowego
+10 pomysłów podczas snu

Kompetencje技能

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-Shaped.

tigers_t tigers_t_hover
Social media
Reżyseria
Copywriting
Storytelling
Content
主要的

Copywriting

To rdzeń pokładów kreatywności tkwiących we mnie. Każde słowo niesie ogromny bagaż znaczeń, które wystarczy odkryć i poukładać, by stworzyć coś zupełnie nowego. Copywriting to emocjonująca praca, która zaczyna się już w głowie!

Reżyseria

Copywriter z doświadczeniem zaczyna z powodzeniem wizualizować swoje koncepcje, a kiedy dołoży się do tego reżyserski background – szkoła i praca w studio filmowym, to istnieją ogromne szanse na coś niebywałego.

Storytelling

Nie sztuką jest pisać, sztuką jest pisać tak, by opowiedzieć historię, za którą ludzie będą gotowi podążyć. Teraz chcę opowiedzieć historię Tigers…

Łukasz下班后 prywatnie…

Łukasz下班后 prywatnie…

Łukasz
prywatnie…下班后

Łukasz
prywatnie…下班后

Łukasz
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Bez kawy nie funkcjonuje

2

Tata zakochany w swojej córce

3

Widział więcej filmów niż student reżyserii (opłaca abonamenty na chyba wszystkich platformach streamingowych)

Łukasz oczami współpracowników同事

Łukasz oczami współpracowników同事

Łukasz oczami同事 współpracowników

Łukasz oczami同事 współpracowników

Łukasz oczami同事 współpracowników

Paweł Olszacki Marketing Specialist

Wiedza i kompetencje

Łukasz to osoba, którą każdy chciałby mieć w swoim zespole. Kiedy daję mu przestrzeń na działanie, on przychodzi z niebanalnymi i nieszablonowymi rozwiązaniami. Jest skrupulatny, dzięki czemu mogę być pewny, że powierzone mu zadanie zawsze będzie wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Wsparcie Łukasza jest odczuwalne w funkcjonowaniu całego zespołu.

"
Melania Stankiewicz Marketing&Education Leader

Jaki jest Łukasz?

W Łukaszu doceniam jego nieszablonowe, twórcze myślenie. Zawsze skupiony na realizacji swoich zadań z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów, jest przykładem świetnego specjalisty, który nie tylko wymyśli super kreatywny koncept, ale także zawrze w nim istotę oraz cel przekazu.

"
"

价值观Dołącz do zespołu
Tigers

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto