Klaudia老虎 Figiel

Social Media Specialist

Specjalistka Social Media. Zajmuje się kompleksowym wsparciem klienta, prowadzi zaangażowaną moderację i eksploruje nowe platformy, które może wykorzystać do komunikacji.

Skończyła „Dziennikarstwo i komunikację społeczną” na USWPS, dzięki czemu nauczyła się perfekcyjnego copywritingu oraz swobody występowania przed kamerą. Na „Zarządzaniu w wirtualnym środowisku” na Akademii Leona Koźmińskiego poznała strategiczne podejście do biznesu. Od początku swojej kariery w marketingu jej specjalizacją były social media.

"
Jej motto: „Zwycięzca to marzyciel, który się nie poddał”
4 lata w branży
40 moderowanych kont SM
+20 wyprodukowanych live’ów
4 lata w branży
40 moderowanych kont SM
+20 wyprodukowanych live’ów

Kompetencje技能

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-Shaped.

tigers_t tigers_t_hover
Eventy
Content
Social Media
Moderacja
Livestreaming
主要的

Social Media

Główna specjalizacja to social media – tworzy i wdraża strategie komunikacji, realizuje cele wizerunkowe i rozwija społeczności przy markach.

Moderacja

Na co dzień udowadnia, że zaangażowana moderacja to doskonałe narzędzie do budowania prawdziwych relacji w społecznościach przy markach i wspierania procesu decyzyjnego.

Content

Kreatywność w tworzeniu angażującej komunikacji
to podstawowa cecha każdego, kto chce wyróżnić się w social media. Dzięki stosowaniu niezmiennych zasad marketingu w nowych formach, może realizować cele klienta na każdej płaszczyźnie.

Klaudia下班后 prywatnie…

Klaudia下班后 prywatnie…

Klaudia
prywatnie…下班后

Klaudia
prywatnie…下班后

Klaudia
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Spędza wolny czas
na eventach motoryzacyjnych

2

Uczy się
języka chińskiego

3

Tworzy torty i piecze słodkości

Klaudia oczami współpracowników同事

Klaudia oczami współpracowników同事

Klaudia oczami同事 współpracowników

Klaudia oczami同事 współpracowników

Klaudia oczami同事 współpracowników

Igor Bielecki Team Leader & Social Media Specialist

Dystans i profesjonalizm

Klaudia jest osobą, która ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii. Była jedną z pierwszych osób, które poznałem w Tigers i od razu złapaliśmy bardzo dobry kontakt. Można się z nią pośmiać, ale też chętnie doradzi w sprawach firmowych. W Klaudii bardzo cenie sobie jej cięte żarty i dystans do siebie i poważnych spraw. To, co wszyscy uwielbiamy w Klaudii to jej pasja do pieczenia.

"
Dorota Woźniczka Team Leader & Senior Social Media Specialist

Zaangażowanie i multibranżowość

Zaangażowanie, wysokie umiejętności operacyjne i całościowe podejście do każdego klienta sprawiają, że Klaudia świetnie radzi sobie z obsługą projektów z bardzo różnych branż. Stawia na partnerskie relacje, zarówno w kontakcie z klientami, jak i wewnątrz zespołu. Wysoko stawia sobie poprzeczkę i konsekwentnie ją „przeskakuje”, cały czas zaskakując mnie nowymi rozwiązaniami i pomysłami. Kreatywność, mierzalne efekty i świetna organizacja pracy.

"
"

价值观Dołącz do zespołu
Tigers

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto