Kamila老虎 Miszkurka

Performance Specialist

Jako performance Specialist w Tigers odpowiada za prowadzenie działań sprzedażowych dla klientów w mediach społecznościowych oraz Google.

Swoją przygodę z marketingiem zaczynała od PR-u, ale od razu okazało się, że to, co lubi najbardziej, to twarde dane. Pierwsze kroki w performance marketingu zdobywała w dużych grupach mediowych, pracowała także po stronie klienta. Prowadziła działania reklamowe na Facebooku, LinkedInie, Twitterze oraz w Google dla klientów z wielu branż.

"
If it makes you happy, it’s not a waste of time.
4 lata w branży
1 rok w Tigers
4 lata w branży
1 rok w Tigers

Kompetencje技能

Nasze kompetencje rozwijamy w modelu T-shaped

tigers_t tigers_t_hover
Analityka
E-commerce
Performance
Business Manager
Social Media
主要的

Performance

Tworzenie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja ROAS. Pogłębia znajomość systemów reklamowych i technik skalowania budżetów.

Business Manager

Ma duże doświadczenie w pracy w złożonym środowisku Facebooka, dzięki czemu wgryza się w temat poprawnej analityki i doskonałej konfiguracji – w tym narzędziu tkwi ogromny potencjał, gdy jest w odpowiedni sposób traktowane.

Analityka

Jej mocna strona to praca na zbiorach danych. W pracy z e-commerce w dużej skali, bardzo drobne różnice procentowe mogą robić spory biznes – we wskaźnikach kampanii ukryta jest tajemnica sukcesu.

Kamila下班后 prywatnie…

Kamila下班后 prywatnie…

Kamila
prywatnie…下班后

Kamila
prywatnie…下班后

Kamila
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Skończyła studia tłumaczeniowe

2

Pracowała jako niania w Nowym Jorku

3

W poszukiwaniu wymarzonej pracy zmieniła Kraków
na Warszawę

Kamila oczami
współpracowników…同事

Kamila oczami
współpracowników…同事

Kamila oczami同事 współpracowników…

Kamila oczami同事 współpracowników…

Kamila oczami同事 współpracowników…

Ola Musiał Senior Performance Specialist

Świeże spojrzenie

Kamila jest certyfikowaną specjalistką, która do naszego zespołu Performance wniosła świeże spojrzenie na systemy reklamowe. W pierwszym miesiącu pracy w Tigers wprowadziła rozwiązania analityczne, które usprawniły pracę całego działu. Oprócz kompetencji, z zespołem dzieli się dobrą energią!

"
Łukasz Chwiszczuk Head of Performance

Energia i humor

Kamila posiada ogromną wiedzę oraz umiejętność sprawnego poruszania się w świecie ditigalu. Potrafi wyciągnąć najtrudniejsze kampania z ujemnym ROAS tak, aby efekt był rekordowy. Nigdy nie odpuszcza, szuka rozwiązania każdego zagadnienia, aż uzyska satysfakcjonujący rezultat. Praca z Kamilą na co dzień to szukanie co raz to nowych wyzwań w bardzo fajnej atmosferze.

"
"

价值观Dołącz do zespołu
TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto