Julia老虎 Polkowska

Event & Marketing Specialist

W Tigers wspieram dział Marketingu i Edukacji. Odpowiadam za organizację szkoleń, konferencji oraz eventów, a także za prowadzenie firmowego Instagrama i strony internetowej. Dodatkowo zajmuję się planowaniem komunikacji marketingowych. Opiekuję się Trenerami, Uczestnikami oraz produktami na stronie Tigers.

Wcześniej pracowałam w branży modowej. Organizowałam liczne pokazy mody czy sesje zdjęciowe. Dodatkowo zdobyłam doświadczenie w obszarze E-commerce, koordynując strony sprzedażowe.

"
Nie ma rzeczy niemożliwych!
+6 miesięcy w Tigers
+6 lat doświadczenia zawodowego
+1000 Stworzonych landingów na różnych platformach
+6 miesięcy w Tigers
+6 lat doświadczenia zawodowego
+1000 Stworzonych landingów na różnych platformach

Kompetencje技能

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-Shaped.

tigers_t tigers_t_hover
Customer focus
Eventy
Project Management
Strategia komunikacji
Social Media
主要的

Project Management

Dobra organizacja zadań i czasu pozwala mi na skrupulatne dążenie do realizacji projektów, a precyzja nie pozwala nawet na najmniejsze niedociągnięcia.

Eventy

W organizacji eventów najważniejsze są 2 rzeczy: mieć odpowiednio przygotowany plan i czas na jego realizację, ale z drugiej strony umieć zachować elastyczność i reagować natychmiast na nieoczekiwane zdarzenia. Największą satysfakcję przynosi mi obserwowanie jak po wielu tygodniach pracy nad projektem i niezliczonej ilości zadań, organizowane przeze mnie wydarzenie zachwyca uczestników i powoduje, ze chwile po jego zakończeniu czekają na kolejne.

Strategia komunikacji

Kluczem do skutecznego budowania wizerunku marki jest odpowiednio zaplanowana i przeprowadzona komunikacja. W tworzeniu strategii komunikacji stawiam na klarowny przekaz połączony z osiąganiem jak najlepszej widoczności. Skupiam się na podkreślaniu wartości firmy, które wyróżniają Tigers jako profesjonalnego i zaufanego partnera w biznesie.

Julia下班后 prywatnie…

Julia下班后 prywatnie…

Julia
prywatnie…下班后

Julia
prywatnie…下班后

Julia
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Uwielbiam sporty zimowe – narty i snowboard to moja największa pasja!

2

Żyję by zwiedzić świat.

3

W wolnym czasie lubię czytać biografie projektantów mody.

Julia oczami współpracowników同事

Julia oczami współpracowników同事

Julia oczami同事 współpracowników

Julia oczami同事 współpracowników

Julia oczami同事 współpracowników

Dominika Kaczor Education Manager

Wiedza i kompetencje

Julię w pracy cechuje przede wszystkim skrupulatność, dobra organizacja pracy i precyzyjna egzekucja. Już od pierwszych dni w Tigers opiekuje się trenerami i uczestnikami szkoleń, a także aktywnie wspiera rozwój obszaru Edukacji. We współpracy, jak i codziennych kontaktach cenię sobie szczególnie pozytywną i wyważoną energię Julki, dzięki której jestem spokojna o realizację zadań i dobrą atmosferę w zespole.

"
Melania Stankiewicz Marketing&Education Leader

Jaka jest Julka?

Julia to powiew świeżej energii w naszym zespole. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do innych, ma w sobie ogromne pokłady ciepła, empatii i jest niezwykle pomocną osobą. W pracy jest profesjonalna, skupiona na zadaniach i bardzo skrupulatna, wyłapie najdrobniejszy błąd. Taka osoba w zespole to skarb!

"
"

价值观Dołącz do zespołu
Tigers

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto