Bartłomiej老虎 Kląskała

Performance Specialist

W Tigers tworzy kampanie w systemach Google Ads i Facebook Ads. Zawsze stawia na przemyślany plan działań i metodyczne podejście, a jednocześnie stara się być elastyczny.

Przez ponad 3 lata pracował jako menadżer marketingu i PR niemieckiej marki komputerowej „be quiet!” w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Miał wtedy okazję współpracować z największymi e-commercami z elektroniką użytkową(X-kom, Komputronik, Morele). Rozwijał własną mini-agencję wyspecjalizowaną w marketingowo-technicznej obsłudze e-commerców.

"
Spokojne wody nigdy nie stworzyły dobrego żeglarza.
4 lata jako menadżer marketingu
8 lat w marketingu
3 miesiące w Tigers
4 lata jako menadżer marketingu
8 lat w marketingu
3 miesiące w Tigers

Kompetencje技能

Nasze kompetencje rozwijamy w modelu T-shaped

tigers_t tigers_t_hover
E-commerce
Strategia
Performance
Content
Analityka
主要的

Performance

Jego specjalizacja to tworzenie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja ROAS. Pogłębia znajomość systemów reklamowych i technik skalowania budżetów.

Strategia

Bez planu nie wychodzi nawet do sklepu po bułki i wierzy, że brak planowania to planowanie swojej porażki.

Patrzy na biznesy swoich klientów nie przez pryzmat działań performance, ale jako skomplikowany układ, który pozbawiony choćby jednej części, zaczyna niedomagać lub nie działa wcale.

Content

Radzi sobie w performance, ale równie swobodnie czuje się w tworzeniu treści, dlatego wiele uwagi przykłada formie jego reklam. To w końcu one(a nie ustawienia kampanii) są tym, co ostatecznie widzi odbiorca na swoim feedzie czy w wyszukiwarce.

Bartek下班后 prywatnie…

Bartek下班后 prywatnie…

Bartek
prywatnie…下班后

Bartek
prywatnie…下班后

Bartek
prywatnie…下班后

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Uwielbia wspinaczkę

2

Uwielbia książki o starożytnej sztuce wojennej

3

Ma dwie córeczki

Bartek oczami
współpracowników…

Bartek oczami
współpracowników…

Bartek oczami同事 współpracowników…

Bartek oczami同事 współpracowników…

Bartek oczami同事 współpracowników…

Błażej Serwotka Social Media Specialist

Skuteczność i sumienność

Bartek jest osobą, z którą chce się pracować. Jest kreatywny i pozytywnie nastawiony, a jednocześnie bardzo profesjonalny. Wie, co robi i posiada szerokie doświadczenie, dlatego chętnie korzystam z jego rad. Skutecznie działa solo oraz zespołowo. Myśli całościowo, a zarazem stara się dbać o każdy detal.

"
Borys Marushchak Senior Team Leader & Senior Performance Specialist

Team player

Podejście Bartka do klientów można określić dwoma słowami – prawdziwy partner! Bartek jest w stanie szybko i sprawnie reagować na zmieniającą się rzeczywistość po stronie klienta i dopasować rozwiązanie odpowiednie do jego potrzeb. Często wychodzi z inicjatywą i proponuje ciekawe i nietypowe rozwiązania zarówno na polu performance, jak i pod kątem kreatywnym. Również doceniam postawę Bartka w tematach teamowych. Jest to bardzo cenny zespołowy gracz

"
"

价值观Dołącz do zespołu
TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto