Zamów
do firmy szkolenie z Tygrysem

Całodzienne szkolenia
skrojone do Waszych potrzeb rozwojowych.

Szkolimy w zakresie digital marketingu od 2017 roku. Nasi trenerzy to praktycy na co dzień pracujący na narzędziach i systemach z jakich szkolą. Wskażą Ci rozwiązania marketingowe, na miarę Twoich potrzeb.

Z myślą o zespołach marketingowych
realizujemy nasze autorskie projekty szkoleniowe w formie zamkniętych spotkań – online lub stacjonarnie.

Przeprowadzamy diagnozę potrzeb, weryfikujemy stan wiedzy i dopasowujemy program w taki sposób, by dostarczyć najpotrzebniejsze kompetencje.

Bazujemy na dobrych praktykach zarówno z Waszej branży, jak i czerpiąc szeroko z doświadczenia obsługi setek klientów Tigers.

Sprawdź zakresy bazowe poniżej!

Z czego szkolimy:

Poznaj naszą bazową ofertę. Każde szkolenie dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

1 Facebook w biznesie
2 Google Ads dla usług i e-commerce
3 Budowanie marki na Instagramie
4 LinkedIn w komunikacji profesjonalnej
5 TikTok
6 Tworzenie video contentu
7 Pinterest Ads
8 Personal branding
9 Employer branding
10 Strategia komunikacji marketingowej
11 Influencer Marketing

Opinie klientów推荐

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, pragnie zarekomendować Tigers Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, jako firmę godną zaufania.
Podczas intensywnego szkolenia dotyczącego Budowania marki na Instagramie oraz kampanii Social Ads i Google Ads wykorzystano nowoczesne metody nauczania, których efektywność potwierdzają wyniki sprzedażowe WSPA w Lublinie, pod odbytym szkoleniu.
Na uwagę zasługuje pełen profesjonalizm w zbadaniu potrzeb klienta i sobór właściwych szkoleń przez Panią Julię Polkowską oraz głębokie zaangażowanie trenerów prowadzących szkolenie.
Doświadczona i wysoce wykwalifikowana kadra Tigers może służyć jako wizytówka firmy zarówno w kontaktach z klientami jak i współpracownikami. Komfortowe warunki pracy, dogodna lokalizacja oraz przyjazna i pomocna atmosfera to dodatkowe atuty godne uwagi.
Z przyjemnością będziemy współpracować z Tigers w zakresie dodatkowych szkoleń oraz polecamy ją każdej zainteresowanej firmie.

Piotr Chyła Dział Marketingu

„Szkolenie z wykorzystania social mediów w kreowaniu pozytywnego wizerunku Policji” zostało bardzo pozytywnie ocenione przez wszystkich uczestników (policjantów oraz pracowników cywilnych Biura Komunikacji Społecznej KGP oraz rzeczników prasowych z komend wojewódzkich policji).

W szczególności doceniony został profesjonalizm oraz przygotowanie prowadzącej pani Martyny Celuch, która wykazała się wysokim poziom przygotowania, zarówno merytorycznego, jak i praktycznego. Dobór treści przekazywanych podczas szkolenia uwzględnił aktualny zasób wiedzy odbiorców na prezentowane zagadnienia.

Pracownicy cywilni oraz policjanci wysoko ocenili poziom szkolenia, podkreślając przydatność przekazanych informacji do stosowania w codziennej pracy na rzecz budowania pozytywnego wizerunku policji.

Mariusz Ciarka Dyrektor Biura Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji

Dzięki szkoleniu nasze działania w internecie nabrały nowego życia. Podczas spotkania panowała świetna atmosfera, a sama organizacja i kontakt z Agencją to czysta przyjemność. Jeśli jeszcze raz mielibyśmy szukać szkolenia z pewnością wybór padłby na Tygrysów.

Karol Jędrusik Kierownik Projektów w Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona szkoleniem, w porównaniu do innych firm, z których usług korzystaliśmy tutaj byliśmy potraktowani indywidualnie do naszych potrzeb. Szkoleniowiec nie miał problemu z naszym milionem pytań, na które chętnie odpowiadał, ponadto zrobił dla nas mały audyt naszych zasobów, abyśmy sami mogli dojrzeć co tak naprawdę u nas nie gra. Szkolenie obejmowało ogromną dawkę wiedzy, szczególnie polecam je osobom, które pracują już jakiś czas w Google Ads, ale nie czują się jeszcze wystarczająco pewnie w robieniu reklam lub ich wyniki są niezadowalające.

Zuzanna Marcinowska Manager ds. E-commerce

Szkolenia z Tigers to wysoki poziom merytoryczny, wiedza praktyczna i możliwość znalezienia odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania w naszej agencji. Cenimy również pełen profesjonalizm, ogromny zasób wiedzy i przyjazne nastawienie trenerów 😊 Na pewno będziemy polecać dalej😊

Karolina Bajor Office Manager

Długo szukaliśmy odpowiedniej agencji, która przygotuje szkolenie dla naszego wewnętrznego teamu Social Media. Szkolenie miało być dostosowane do naszych potrzeb, poziomu wiedzy, doświadczeń i rozwiewać liczne wątpliwości. Ponieważ samodzielnie prowadzimy działania płatne i organiczne naszych marek w mediach społecznościowych od lat – chcieliśmy otrzymać szkolenie  na poziomie wyższym. Odpadały więc ogólnodostępne na rynku warsztaty z podstaw dla małych i średnich firm. Szkolenie przygotowane dla nas przez Tigers było strzałem w dziesiątkę.
Kontakt z działem edukacji i kwestie organizacyjne przebiegły bardzo sprawnie. „Tygrysy” były bardzo otwarte na nasze sugestie i potrzeby, pojawiające się w trakcie ustaleń np. podział szkolenia na dwa dni, żeby uniknąć przytłoczenia wiedzą.  
Borys wspaniale spisał się jako nasz trener. Duża wiedza, podzielona na dwa moduły teoretyczny i praktyczny, liczne odniesienia do naszych przykładów, otwartość na pytania i bezpośredni, koleżeński kontakt z naszymi pracownikami sprawiły, że zespół był bardzo zadowolony, a zdobyte informacje i umiejętności wprowadzamy już do naszych stałych działań. Dzięki nagraniom, które otrzymaliśmy po szkoleniu, możemy wracać do interesujących fragmentów i często to robimy. 
Szkolenie przygotowane przez Tigers nie tylko spełniło nasze oczekiwania, ale nawet je przerosło. 

Iwona Bagniewska Ecommerce Strategy Manager

Dlaczego warto优势 wybrać szkolenie dedykowane?

Dlaczego warto优势 wybrać szkolenie dedykowane?

Dlaczego warto wybrać szkolenie dedykowane?优势

Dlaczego warto wybrać szkolenie dedykowane?优势

Dlaczego warto wybrać szkolenie dedykowane?优势

1

Maksymalna koncentracja na Waszej firmie

W szkoleniu bierzesz udział wyłącznie Ty i twój zespół. Dostosowujemy formę, miejsce i termin szkolenia do Waszych preferencji. 

Każde szkolenie poprzedzamy diagnozą potrzeb. Wykorzystujemy do tego interaktywne quizy, dzięki którym poznajemy posiadaną już przez uczestników wiedzę z danego obszaru, a następnie wzbogacamy programy bazowe.

Ankiety pomagają nam również poznać i zrozumieć wyzwania uczestników oraz oczekiwania względem omawianych zagadnień, dzięki czemu średnia ocena naszych szkoleń zamkniętych to 5/5. 

2

Szansa skorzystania z przetestowanych rozwiązań

Nasi trenerzy przekazują Wam wiedzę popartą doświadczeniem w pracy dla dziesiątek firm z niemal każdej kategorii na rynku. Nasi trenerzy branżowi „wyjadacze”, odpowiedzialni za najbardziej ambitne projekty w Tigers.

Program szkoleniowe zostały przygotowane w formule: 20% niezbędnej wiedzy teoretycznej  i 80% pracy na narzędziu (Google Ads, Instagram czy Facebook). 

3

Oprócz wiedzy – konkretne rekomendacje

W trakcie szkolenia stale odwołujemy się do Waszej aktualnej sytuacji, wskazując na konkretnych przykładach, jak możecie osiągnąć szybkie zwycięstwa. Dzielimy się dobrymi praktykami firm, które prowadzimy jako klientów w Tigers, oszczędzając Wasz czas potrzebny na wdrożenie teorii w praktykę.

Każde szkolenie kończymy sesją Q&A, która trwa do wyczerpania wszystkich pytań. W ciągu miesiąca po szkoleniu, możecie zebrać dodatkowe pytania i uzyskać wsparcie trenera. 

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy również ofertę audytu i weryfikacji działań w ciągu 30-90 dni po szkoleniu.

Szkolenia Tigers w 2022 to:

100+ godzin webinarów dla klientów
30+ całodziennych programów dedykowanych
35+ przeszkolonych firm
100+ godzin webinarów dla klientów
35+ przeszkolonych firm
30+ całodziennych programów dedykowanych

Co zrobić, aby zorganizować szkolenie?

Co zrobić, aby zorganizować szkolenie?

1Przejdź do szybkiego formularza kontaktowego dostępnego na dole strony lub umów się na spotkanie poprzez Zencal ↓
2Określ, jakie szkolenie Cię interesuje. Daj nam znać o swoich potrzebach i wyzwaniach. Określ formę szkolenia oraz preferowany termin
3Gotowe! Od tego momentu kontakt z Tobą przejmie
Julia Polkowska – wspólnie ustalicie szczegóły realizacji szkolenia


Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa przygotowanie oferty szkolenia?

Standardowo wracamy do Ciebie z propozycją w ciągu 2 dni od otrzymania zapytania. Jeśli Twoje oczekiwania wykraczają poza program ramowy, w ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą, by doprecyzować zakres i ustalić termin przesłania oferty.

W jakiej formie odbywają się szkolenia?

Organizujemy szkolenia zarówno w formie online, jak i stacjonarnej, w Twojej siedzibie.

Jak wyglądają płatności za szkolenie?

Jesteśmy elastyczni – możemy rozliczyć usługę po realizacji szkolenia. Pamiętaj jednak, że opłacając szkolenie z góry, możesz liczyć na atrakcyjniejszą cenę 🙂

Jaka jest minimalna/maksymalna wielkość grupy?

Organizowaliśmy szkolenia zarówno dla jednej osoby, jak i dla kilkusetosobowych grup – nasze programy są tak skonstruowane, że nie musimy ograniczać liczby uczestników.

Mam dodatkowe pytania, jak mogę się z Wami skontaktować?

Wystarczy, że napiszesz na adres julia.polkowska@tigers.pl lub skontaktuj się: 797 167 546


联系方式Napisz jakiego szkolenia szukasz,
przygotujemy je dla Ciebie.

Napisz do nas