Specjalista ds. automatyzacji (Automation Hero)

Miejsce:

Warszawa/Zdalnie

Wynagrodzenie:

6 000 – 9 000 netto (B2B) (B2B / Zlecenie)

Jesteśmy pionierami automatyzacji w Polsce, a nasz zespół to silnie zmotywowani eksperci. Dołącz do nas!

Jak działamy?

W Automation House pracujemy w zgranym i zaangażowanym zespole, który zajmuje się narzędziami no-code oraz low-code i automatyzacją procesów w firmach. Kiedy tylko to zrozumiesz, zobaczysz jak dużą wartość możemy generować dla klientów.

Nasza misja to ocalić naszych Klientów przed ciągłą i żmudną pracą manualną. Musimy przyznać, że czerpiemy z tego niemałą satysfakcję, mając świadomość rzeczywistego, i ogromnego, pozytywnego wpływu na funkcjonowanie biznesu naszych Klientów. Stawiamy na pełną transparentność współpracy i zaangażowanie, dobierając możliwie najlepiej pasujących specjalistów do profilu firmy.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawy i angażujący proces rekrutacji z udziałem zespołu Automation House i TIGERS!

Prześlij nam swoje CV jak najszybciej, żebyśmy mogli Cię poznać – może to właśnie na Ciebie czekamy!

Co cechuje idealnego Automation Hero?

 • doświadczenie w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów
 • zainteresowanie nowymi technologiami
 • doświadczenie w pracy z biznesem, klientami B2B
 • znajomość języka angielskiego (min. B2)

 

Co oferujemy?

 1. Błyskawiczny rozwój – u nas w kwartał nauczysz się tyle, ile w innych miejscach w rok.
 2. Brak sufitu – chcesz iść w eksperta czy lidera? Sam zdecyduj! Masz pomysł na rozwój usługi? Dostajesz wsparcie, by to zrobić. Chcesz zarabiać jeszcze więcej? Wspólnie znajdziemy sposób.
 3. Ekspozycja w branży – posiadamy najmocniejsze kanały komunikacji w branży, w których możesz budować wizerunek eksperta.
 4. Płaca uzależniona od Ciebie – oprócz solidnej podstawy, partycypujesz w zyskach agencji. Dostajesz premie od prowadzonych projektów, wygranych przetargów, szkoleń, wystąpień, konsultacji, planów marketingowych…
 5. Poczucie wpływu – 4x w roku badamy satysfakcję pracowników, dzielimy się wynikami finansowymi, organizujemy wewnętrzne sesje Q&A – u nas nie ma podziału na „górę” i „dół”. Każdy ma prawo kształtować środowisko pracy!
 6. Koleżeński zespół – wspólne śniadania, świętowanie urodzin, wyjazdy i imprezy integracyjne – w Tigers szczególną wagę przywiązujemy do budowania relacji między sobą!
 7. Doskonałość operacyjna – dbamy o Twój komfort pracy dzięki przejrzystym procesom i pełnej jasności – wiesz co robić i wiesz po co to robisz.

 

Wynagrodzenie

Będzie to kwota w przedziale 6 000 – 9 000 zł netto na umowie B2B, która będzie rosnąć wraz ze wzrostem skuteczności Twoich działań.

Dołącz do nas,

jeśli chcesz, by dalsze kroki na Twojej zawodowej ścieżce zależały od Ciebie!

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nie szkodzi – i tak daj nam się poznać! Może za chwilę będziemy szukać kogoś o Twoim profilu.

wyślij cv