Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce:

Q22, ul. Jana Pawła II 22, Warszawa

Wynagrodzenie:

5000 – 6000 netto (B2B)

Prowadź z nami procesy rekrutacji, które skutecznie powiększają zespół Tigers, angażują kandydatów i są jedyne w swoim rodzaju!

Nasz proces rekrutacji jest innowacyjny, skuteczny, a prowadzenie go daje mnóstwo satysfakcji! Chcesz tego doświadczyć? Mieć wpływ na to – kto zostaje Tygrysem? Być dla kandydatów pierwszym kontaktem i źródłem ważnych informacji o Tigers? Daj się poznać 😊

Do naszego zespołu HR szukamy rekrutera, który zaopiekuje się poszczególnymi etapami procesu rekrutacji, będzie w kontakcie z kandydatami, zadba o ich najlepsze doświadczenia w kontakcie z Tigers i będzie z nami budować Employer Branding na miarę kolejnych branżowych nagród.

Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, chcesz dalej rozwijać się w tym obszarze, śledzisz rynkowe nowości z obszaru rekrutacji i Employer Branding, social media stanowią część Twojej codzienności i chcesz stać się częścią zaangażowanego zespołu – dołącz do nas!

Najważniejsze dla nas kryteria wyboru to:

  1. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji (doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji w obszarze marketingu lub IT będzie dodatkowym atutem).
  2. Doświadczenie w direct search.
  3. Bardzo dobra organizacja pracy i poszukiwanie usprawnień – jako nawyk 😊
  4. Inicjatywa i zaangażowanie.
  5. Radość z budowania i utrzymywania relacji!

Prześlij nam swoje CV, żebyśmy mogli Cię poznać!

TIGERS: Agencja inna niż wszystkie!

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie kandydatów pasujących do Tigers.
  • Bieżący kontakt z kandydatami.
  • Prowadzenie wszystkich etapów procesu rekrutacji Tigers według naszych najlepszych praktyk.
  • Prowadzenie bazy kandydatów.
  • Koordynowanie i usprawnianie procesu rekrutacji.
  • Wspieranie działań z zakresu Employer Brandingu.
  • Udział w zadaniach i rozwoju zespołu HR.

Czego oczekujemy:

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w obszarze rekrutacji + doświadczenie w direct search
  • Praktycznej znajomości obszaru rekrutacji. Znajomość innych elementów/ całego obszaru HR będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Efektywnego rozwiązywania pojawiających się wyzwań.
  • Inicjatywy, zaangażowania i odpowiedzialności za wykonywane zadania.
  • Sprawnego prowadzenia spotkań i prezentacji.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym.

Co oferujemy?

  1. Nowocześnie funkcjonującą firmę z oryginalnymi sposobami zarządzania i partycypacyjnym systemem wynagrodzenia.
  2. Nowoczesne biuro w centrum Warszawy w Q22.
  3. Świetną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów.
  4. Dedykowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne u najlepszych ekspertów w Polsce.
  5. Lekcje języka angielskiego. Preferencyjne warunki opieki medycznej. Darmową siłownię.

Dołącz do nas,

jeśli chcesz, by dalsze kroki na Twojej zawodowej ścieżce zależały od Ciebie!

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nie szkodzi – i tak daj nam się poznać! Może za chwilę będziemy szukać kogoś o Twoim profilu.

Wyślij CV