Samodzielna księgowa/ Samodzielny księgowy

Miejsce:

Q22, ul. Jana Pawła II 22, Warszawa

Wynagrodzenie:

8000 – 12000 pln netto (B2B)

Mamy poukładane procesy, jasny zakres odpowiedzialności i bardzo konkretne plany rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy chcemy oddać księgowość i kadry w dobre ręce!

Szukamy Ciebie jeśli obok wzorowego prowadzenia dokumentacji masz ochotę na doskonalenie procesów, efektywną współpracę i wpływ na całość prowadzonego przez Tigers biznesu!

Najważniejsze dla nas kryteria wyboru to:

  1. 5 lat doświadczenie w księgowości
  2. Chęć dalszego rozwoju

Prześlij nam swoje CV jak najszybciej, żebyśmy mogli Cię poznać!

TIGERS: Agencja inna niż wszystkie!

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie, zgodnie z ustawą o rachunkowości.
  • Dekretowanie i księgowanie faktur polskich i zagranicznych.
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z kontrahentami w PL i EU.
  • Kontrola merytoryczna dokumentów, zapewnienie kompletności i poprawności księgowań oraz prawidłowości rozliczeń podatkowych i finansowych.
  • Odpowiedzialność za sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, itp.) oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (m.in. GUS, NBP) jak również innej dokumentacji wymaganej przepisami prawa i wymaganiami urzędów.
  • Odpowiedzialność za sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i miesięcznych raportów.
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami Tigers.
  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilno-prawnych.
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, absencji.
  • Prowadzenie rozliczanie zaliczek i delegacji pracowników.
  • Przygotowywanie zestawień i sprawozdań z zakresu obsługi kadrowo-płacowej.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNIP.
  • Przygotowywanie kontrolnych dokumentów finansowych na potrzeby banków oraz kontakt z instytucjami państwowymi.
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej.

Czego oczekujemy:

  • Co najmniej 5-letniego doświadczenia na stanowisku księgowej.
  • Posiadanie odpowiednich certyfikatów.
  • Umiejętność klasyfikowania i księgowania operacji.
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów w zakresie finansów, rachunkowości i podatków.
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Efektywnego rozwiązywania problemów.
  • Zaangażowania i odpowiedzialności za wykonywane zadania.
  • Dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywanej pracy.
  • Analitycznego myślenia.
  • Otwartości na nową wiedzę i nowe rozwiązania.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w firmach doradczych oraz wdrażanie systemu księgowego.

Co oferujemy?

  1. Nowocześnie funkcjonującą firmę z oryginalnymi sposobami zarządzania i partycypacyjnym systemem wynagrodzenia.
  2. Nowoczesne biuro w centrum Warszawy w Q22.
  3. Świetną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów.
  4. Dedykowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne u najlepszych ekspertów w Polsce.
  5. Lekcje języka angielskiego. Preferencyjne warunki opieki medycznej. Darmową siłownię.
  6. Dzielimy się przychodami w ramach autorskiego programu Profit Sharing.

Dołącz do nas,

jeśli chcesz, by dalsze kroki na Twojej zawodowej ścieżce zależały od Ciebie!

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nie szkodzi – i tak daj nam się poznać! Może za chwilę będziemy szukać kogoś o Twoim profilu.