Główna księgowa/ główny księgowy

Miejsce:

Q22, ul. Jana Pawła II 22, Warszawa

Wynagrodzenie:

7500 – 8500 netto (B2B)

Mamy poukładane procesy, jasny zakres odpowiedzialności i bardzo konkretne plany rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy chcemy oddać księgowość i kadry w dobre ręce!

Szukamy Ciebie jeśli obok wzorowego prowadzenia dokumentacji masz ochotę na doskonalenie procesów, efektywną współpracę i wpływ na całość prowadzonego przez Tigers biznesu!

Najważniejsze dla nas kryteria wyboru to:

  1. 3 lata doświadczenie w księgowości
  2. Chęć dalszego rozwoju

Prześlij nam swoje CV jak najszybciej, żebyśmy mogli Cię poznać!

TIGERS: Agencja inna niż wszystkie!

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie, zgodnie z ustawą o rachunkowości.
  • Dekretowanie i księgowanie faktur polskich i zagranicznych.
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z kontrahentami w PL i EU.
  • Kontrola merytoryczna dokumentów, zapewnienie kompletności i poprawności księgowań oraz prawidłowości rozliczeń podatkowych i finansowych.
  • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, itp.) oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (m.in. GUS, NBP) jak również innej dokumentacji wymaganej przepisami prawa i wymaganiami urzędów.
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i miesięcznych raportów.
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami Tigers.
  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilno-prawnych.
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, absencji.
  • Prowadzenie rozliczanie zaliczek i delegacji pracowników.
  • Przygotowywanie zestawień i sprawozdań z zakresu obsługi kadrowo-płacowej.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNIP.
  • Przygotowywanie kontrolnych dokumentów finansowych na potrzeby banków oraz kontakt z instytucjami państwowymi.
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej.

Czego oczekujemy:

  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia na stanowisku księgowej.
  • Posiadanie odpowiednich certyfikatów.
  • Umiejętność klasyfikowania i księgowania operacji.
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów w zakresie finansów, rachunkowości i podatków.
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Efektywnego rozwiązywania problemów.
  • Zaangażowania i odpowiedzialności za wykonywane zadania.
  • Dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywanej pracy.
  • Analitycznego myślenia.
  • Otwartości na nową wiedzę i nowe rozwiązania.

Co oferujemy?

  1. Nowocześnie funkcjonującą firmę z oryginalnymi sposobami zarządzania i partycypacyjnym systemem wynagrodzenia.
  2. Nowoczesne biuro w centrum Warszawy w Q22.
  3. Świetną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów.
  4. Dedykowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne u najlepszych ekspertów w Polsce.
  5. Lekcje języka angielskiego. Preferencyjne warunki opieki medycznej. Darmową siłownię.

Dołącz do nas,

jeśli chcesz, by dalsze kroki na Twojej zawodowej ścieżce zależały od Ciebie!

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nie szkodzi – i tak daj nam się poznać! Może za chwilę będziemy szukać kogoś o Twoim profilu.