24.11
.
2022

4

Tigers rośnie w siłę. Kim są nowe talenty?

Autor:

Czas:

4

W Tigers nieustannie rozbudowujemy zespół i poszerzamy kompetencje w obszarze digital marketingu. W listopadzie dołączyły do nas trzy nowe osoby: Katarzyna Płachecka, Yossarian Malewski i Mateusz Śledź.
Yossarian Malewski, Strategy Planner w Tigers – współtwórca kampanii społecznej „Patrz dziecku w oczy” stworzonej na zlecenie Kancelarii Prezydenta RP. Jako strateg współtworzył platformę komunikacyjną Lotto „Warto zostać milionerem”. Towarzyszył także marce Cisowianka w zdobywaniu drugiej pozycji na polskim rynku.
„Chcę wykorzystać wiedzę i doświadczenie do tego, żeby strategie Tigers były wymieniane jako wzorcowe przykłady najwyższej jakości prac w tej dziedzinie – zarówno na poziomie przygotowanych materiałów, jak i wyników osiąganych dzięki wdrożeniu zaprojektowanych strategii” – dodaje Yossarian.
Katarzyna Płachecka, Social Media Specialist w krakowskim oddziale Tigers – z social media związana od 9 lat, w tym 5 lat po stronie własnej agencji. Obsłużyła ponad 50 klientów i została wyróżniona nagrodą TOP INFLUENCER 2022 za wkład w rozwój branży HoReCa. Jej konto na Instagramie @krakow.food_kati codziennie obserwuje ponad 30 tysięcy fanów.
„Już od pierwszych dni czuję, że jestem we właściwym miejscu i z właściwymi ludźmi. W Tigers widzę przestrzeń i szerokie możliwości dla mojego dalszego rozwoju. W którą stronę pójdę – to jeszcze tajemnica. Na pewno o mnie usłyszycie!” – podkreśla Kasia.
Mateusz Śledź, New Business Specialist w Tigers – ze sprzedażą B2B związany od 7 lat, w tym 3 lata z rzędu z najlepszym wynikiem sprzedażowym w firmie. Za Mateuszem 3000 odbytych spotkań biznesowych i jak podkreśla, jeszcze wiele przed nim.
„Dzięki swojej determinacji, umiejętnościom komunikacyjnym, negocjacyjnym oraz oczywiście sprzedażowym zamierzam pokazać topowym markom kim są Tygrysy i co możemy razem stworzyć” – zapewnia Mateusz.
Rozwój agencji komentuje Karolina Kawska, CEO Tigers:
„Głód dalszego rozwoju i kolejnych sukcesów zawodowych doprowadziły Kati, Yossariana i Mateusza do Tigers. Zespół wzmacniają kolejni doświadczeni specjaliści, a w 2023 nie zamierzamy zwalniać tempa. Już dziś team specjalistów liczy 58 osób. Szukamy osób z ciekawym doświadczeniem zawodowym, ale rekrutujemy charaktery i nie chodzimy na kompromisy jeżeli chodzi o wartości i postawy. Transparentnie i odważnie chcemy wygrywać kolejne przetargi oraz realizować jeszcze większe, skuteczniejsze i nagradzane kampanie. Dla tego rok 2023 też będzie Rokiem Tygrysa.”

Poznaj Tigers! Zespół, do którego każdy wnosi, co ma najlepszego!

Szlifujemy markę, którą jesteś! Jesteśmy kuźnią marketingowych talentów!

sprawdź jak pracujemy