08.08
.
2022

4

Tigers United wraca we wrześniu – to już 5. odsłona

Autor:

Łukasz Kinowski

Czas:

4

Już 29 września widzimy się na kolejnej, 5. już odsłonie największej wirtualnej konferencji digital marketingowej – Tigers United. Tym razem nadajemy z Krakowa!

Tigers United 5 to wirtualna konferencja digital marketingowa, która zaprasza uczestników w podróż w kierunku klienta. Co to oznacza? Celem będzie zrozumienie jego potrzeb, by poznać zasady właściwej, efektywnej i opartej na dobrych relacjach współpracy. Bez klientów biznes nie mógłby funkcjonować! 

Idea Tigers United opiera się na połączeniu trzech środowisk klientów i partnerów biznesowych agencji, tygrysiej społeczności zebranej wokół marki oraz samego Tigers. Tak naprawdę konferencja jest więc odzwierciedleniem naszej codziennej rzeczywistości, którą pragniemy zaprezentować całemu środowisku marketingu. A dlaczego chcemy porozmawiać o kliencie? Osiągamy rekordowe wyniki z ankiet satysfakcji klientów, co oznacza, że wiemy, jak zadbać o właściwe relacje i tą wiedzą wraz z gronem pozostałych ekspertów chcemy się podzielić tak o konferencji opowiada Melania Wawrzyniak, Project Manager Tigers United 5 oraz Marketing Leader w Tigers.

To już 5. edycja wydarzenia – druga w tym roku. Konferencja odbędzie się 29 września, a transmisja będzie prowadzona z Krakowa, gdzie w lipcu powstał pierwszy oddział terenowy Tigers. Na uczestników czekają 3 moduły tematyczne odnoszące się do innej perspektywy, w każdym z nich prelekcje ze specjalistami, a także panele dyskusyjne – to święto wiedzy i dzielenia się doświadczeniami trwające cały dzień! Wszystko, by znów wyjść naprzeciw potrzebom społeczności Tygrysów i nie tylko, łącząc na konferencji marketing z biznesem i rozwój marketerów z wyzwaniami klientów oraz branży. 

Siłę każdej konferencji Tigers United stanowią perfekcyjnie dobrani prelegenci oraz eksperci w swoich dziedzinach. Robimy wszystko, by z każdą kolejną edycją przekraczać oczekiwania – nasze i uczestników. Staramy się też zredefiniować pojęcie „konferencja”, po raz kolejny organizując wydarzenie online, by każdy mógł wziąć w nim udział.Łukasz Kinowski, Marketing Specialist w Tigers.

Konferencja jest dopełnieniem biznesowych oraz edukacyjnych działań agencji digitalowej prowadzącej komunikację w social mediach, działania reklamowe i realizującej projekty audiowizualne dla największych marek w Polsce. Tigers współpracuje m.in. z Milwaukee, Motorola, Mitsubishi, Runmageddon, mLeasing czy BeActive, a także przygotowuje kursy oraz szkolenia dla całej społeczności marketerów. 

Tigers United 5 już 29 września! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konferencji, otrzymać potężną dawkę wiedzy oraz dobrze się przy tym bawić, wejdź na stronę tigersunited.pl i zarezerwuj sobie miejsce na wirtualnej widowni! 

我參加Tigers United 5

Wirtualna konferencja digital marketingu – nadajemy z Krakowa!

Biorę udział!