15.07
.
2021

2 min.

Tigers przenosi siedzibę do Q22

Autor:

Michał Majdak

Czas:

2 min.

Agencja digitalowa Tigers ma nowe biuro. Od 15 lipca siedziba firmy będzie mieścić się w biurze na 29. piętrze w budynku Q22 przy al. Jana Pawła II w Warszawie.

Q22 to 4. siedziba agencji, która ewoluuje od 2015 r. – od samodzielnej pracy założyciela, Franciszka Georgiewa, do organizacji zatrudniającej ponad 40 pracowników. Od 2019 roku, biuro Tigers (wówczas jeszcze Social Tigers) mieściło się przy ul. Okrężnej w Warszawie. Przeprowadzka na 29. piętro 155-metrowego wieżowca w ścisłym centrum Warszawy to więcej komfortowej przestrzeni dla obecnych i nowych pracowników oraz realizacja strategii rozwoju firmy.

Decyzja o wynajęciu biura w najwyższym standardzie nie była prosta. W końcu większość firm satysfakcjonują mniej kosztowne miejsca, czy wręcz wycofują się z biur do pracy zupełnie zdalnej. Naszym celem jest jednak przyciąganie najlepszych ludzi z całej Polski i budowanie silnej kultury organizacyjnej. Uważam, że praca w tak inspirującej powierzchni w gronie topowych ekspertów od digital marketingu będzie wzmacniać obecny zespół i pomoże nam go rozbudować
o kolejne osoby
mówi Franciszek Georgiew, CEO Tigers.

Zespół Tigers będzie miał do dyspozycji 580 m2 powierzchni biurowej, w tym m.in. 8 pomieszczeń do pracy z widokiem na panoramę Warszawy, 3 sale konferencyjne, gabinet konwertowalny na studio nagrań oraz recepcję. Wystrój wnętrz został zaprojektowany w duchu rebrandingu, który agencja przeprowadziła na początku roku. Jego istotnymi elementami są czarne i pomarańczowe barwy, a także inspiracje z azjatyckich kultur – jaskrawe neony czy litery chińskiego alfabetu.

Bardzo miło nam powitać na pokładzie Q22 nowego najemcę – firmę Tigers. Jestem przekonana, że pracownicy tej prężnie rozwijającej się marki docenią nie tylko doskonałą lokalizację naszego biurowca ale także jakość przestrzeni, w której będą pracować. Bardzo dbamy o to aby Q22 spełniał najwyższe wymagania naszych najemców zarówno pod względem przestrzeni użytkowej jak i zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko – dodaje Anna Szelc, Director, Invesco.

Tigers istnieje od 2015 roku i obsługuje takie marki jak: Motorola, Milwaukee, Salad Story, Herbalife, mLeasing, Moliera2. W 2021 r. agencja przeszła całościowy rebranding (wcześniejsza nazwa – Social Tigers). Tigers jest także udziałowcem w dwóch spółkach: Chiny dla Każdego oraz Hello Hi Group.

Biurowiec Q22 zlokalizowany jest przy Al. Jana Pawła II 22. Obiekt ma 155 metrów wysokości i powierzchnię najmu na poziomie 53 tys. m2. Oprócz powierzchni biurowej, budynek dysponuje 5-kondygnacyjną podziemną halą garażową oraz oferuje lokale handlowo-usługowe, w tym m.in. restauracje, klub fitness oraz sale konferencyjne. Q22 to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie i ekologicznych budynków, co zostało potwierdzone certyfikatem BREEAM-Excellent, który posiada tylko kilkanaście obiektów w całej Polsce. Od stycznia 2021 r. biurowiec jest w pełni zasilany zieloną energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych (farm wiatrowych). Właścicielem obiektu jest firma Invesco, za zarządzanie projektem odpowiada firma CBRE.

 

联系Opisz nam swoje wyzwanie,
znajdziemy drogę.

Napisz do nas: