01.03
.
2022

4

Tigers pozyskuje 60% udziałów w Automation House – spółce zajmującej się automatyzacją procesów  

Autor:

Melania Wawrzyniak

Czas:

4

Z dniem 1. marca 2022 r. utworzona zostanie spółka Automation House zajmująca się automatyzacją procesów i raportowania w firmach. Tigers objęło w niej 60% udziałów. Automation House stanowi czwartą spółkę w grupie Tigers.

Automation House to firma specjalizująca się w tworzeniu automatycznych rozwiązań dla organizacji. Wspiera inne firmy w optymalizacji czasu pracy poprzez automatyzację procesów, takich jak obieg dokumentów prawnych i księgowych, kontakt z klientami, tworzenie bannerów, planowanie publikacji treści czy generowanie umów czy zaciąganie raportowanie wyników. 

Automation House stanowić będzie czwartą spółkę w grupie Tigers, które zajmują się odpowiednio: digital marketingiem (Tigers), marketingiem w Chinach (Huqiao), budowaniem platformy do onboardingu pracowników (Tigers Dev). Ostatnia z akwizycji w tym roku realizuje strategię obraną przez Tigers na początku 2022 roku. 

Współpraca z Automation House ma na celu wprowadzenie automatyzacji w pozostałych spółkach Tigers. Ma również zapewnić wsparcie nowym klientom zainteresowanym optymalizacją i automatyzacją procesów, a także poszukującym rozwiązań wpływających na efektywność pracy zespołów. Dzięki jasnemu zmapowaniu procesu i usunięciu z niego ręcznie wykonywanych działań wszędzie, gdzie to możliwe, firmy oszczędzają czas i pieniądze. 

Umowę z ramienia Tigers podpisał CEO firmy Franciszek Georgiew, a Automation House reprezentowali Grzegorz Róg i Adam Gospodarczyk.

Automatyzacja procesów to gigantyczna przewaga konkurencyjna w dobie niżu demograficznego i kurczącej się liczby osób w wieku produkcyjnym. Nie bez powodu jest to niekwestionowany trend przyszłości i cieszę się, że możemy te rzeczy startować w Polsce, dając dostęp do naszych rozwiązań polskim przedsiębiorcom. Pierwszym krokiem w tej współpracy jest dla mnie automatyzacja całego Tigers. Chcę pokazać transparentnie, ile godzin pracy ludzi można oszczędzić w zgodzie z misją firmy “Budujemy roboty, by ludzie nie musieli być robotami

– komentuje Franciszek Georgiew, CEO grupy. 

Tigers wnosi do współpracy model operacyjny i doświadczonego CEO w postaci Konrada Kwiatkowskiego. Jednocześnie będzie udostępniać spółce usługi operacyjne z zakresu HR, administracji, finansów i księgowości w ramach shared services. Grzegorz Róg i Adam Gospodarczyk wnoszą ze sobą silne marki osobiste związane z automatyzacją i technologiami no-code, low-code, a także tworzą autorski software, dzięki któremu wprowadzanie i utrzymywanie automatyzacji z Automation House będzie jeszcze prostsze i szybsze. 

Grzegorz Róg i Adam Gospodarczyk uchodzą za ojców automatyzacji w Polsce. Zawzięcie przecierali te szlaki, by dostarczać skuteczne rozwiązania dla firm, gdy koszty skalowania ich biznesów przerastały możliwości organizacji. W ten sposób wkroczyli na ścieżkę automatyzacji, a od lat dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą wśród społeczności zautomatyzowani.pl.  

Nowoczesne podejście do automatyzacji procesów, low-code i no-code, to jak programowanie 2.0 i potrzebna wszystkim alternatywa do drogiego i skomplikowanego procesu wytwarzania oprogramowania, jaki znamy dzisiaj. Zwinność i poruszanie się szybko są warunkami istnienia dochodowych przedsiębiorstw, a takie podejście gwarantuje płynny rozwój. Cieszę się, że do technologii, którą tworzyliśmy przez dwa lata dołączamy sprawny model operacyjny Tigers i możliwości skalowania naszego zespołu do potrzeb klientów, którym już dziś jesteśmy gotowi zaproponować zupełnie nowe podejście do tworzenia projektów IT i web.

dodaje Grzegorz Róg, współwłaściciel Automation House. 

O szczegółach działalności Automation House można przeczytać na https://zautomatyzowani.pl/house. 

联系Opisz nam swoje wyzwania,
znajdziemy drogę

Napisz do nas