20.08
.
2021

3 min

Start Akademii Tygrysa 2.0

Autor:

Michał Majdak

Czas:

3 min

Uruchomiliśmy zdalny program rozwojowy z gwarancją zatrudnienia w Tigers!

Akademia Tygrysa 2.0 to unikalny program szkoleniowy dla każdego, kto chce osiągnąć mistrzostwo performance marketingu i rozwijać swoją karierę w Tigers. Dla uczestników został przygotowany cykl szkoleń z 9 ekspertami Tigers, które mają dostarczyć unikalną na rynku, praktyczną wiedzę z ekosystemu reklamowego Facebooka i Google. Najlepsi z aplikujących będą mogli sprawdzić poziom nabytych kompetencji w działaniu, zdalnie obsługując klientów agencji.

Po rozmowach z zespołem doszedłem do wniosku, że są wokół nas ludzie, którzy od dawna mówią, że chcieliby pracować w Tigers, ale nie jest im po drodze z przeprowadzką do Warszawy. Dzięki Akademii Tygrysa 2.0 zbudujemy eksperymentalny zespół oparty o specjalistów, którzy będą pracować zdalnie. Oferujemy bardzo konkretny, merytoryczny program rozwojowy. Będziemy pomocni i koleżeńscy – mówi CEO agencji, Franciszek Georgiew.

 

Program rozpoczyna się od fazy aplikacji, która potrwa do 24.08. Na tym etapie, kandydaci do Akademii Tygrysa 2.0 krótko przedstawiają siebie i swoje dotychczasowe osiągnięcia oraz wypełniają kontrolny test wiedzy o performance marketingu. Wrzesień upłynie pod znakiem szkoleń prowadzonych „po godzinach” – to ułatwienie z myślą o tych, którzy chcą rozwijać kompetencje poza czasem pracy. Od października wybrani uczestnicy dołączą do Tigers i rozpoczną pracę z klientami agencji.

Już pierwsza edycja programu przyniosła świetne wyniki – z grona ponad stu aplikujących, wyłoniliśmy 6 najlepszych, którzy dziś pracują z nami. W programie Akademii Tygrysa 2.0 zadbaliśmy o wszystkie elementy, z których początkujący perfomance marketer potrzebuje, by dorównać najlepszym w branży – dodaje Melania Wawrzyniak, opiekun programu i Senior Social Media Specialist w Tigers.

Poznaj szczegóły programu i aplikuj na tigers.pl/akademia!

联系Weź udział w Akademii Tygrysa 2.0!

APLIKUJ