29.06
.
2022

3

Rozpoczęliśmy współpracę z Medicover Sport

Autor:

Łukasz Kinowski

Czas:

3

10 czerwca 2022 roku do grona klientów Tigers dołączyła dostarczająca pakiety sportowe marka Medicover Sport.

W ramach współpracy z Medicover Sport agencja zajmie się opracowaniem i wdrożeniem komunikacji na Facebooku, Instagramie oraz LinkedIn.

Celem działań marketingowych jest zmiana postrzegania benefitów sportowych zarówno przez działy HR, jak i docelowych użytkowników pakietów. Ideą Medicover Sport jest bowiem holistyczne podejście do obszaru zdrowia (nie tylko fizycznego, ale również psychicznego) oraz jego wpływu na samopoczucie i ogólny dobrostan, a co za tym idzie — efektywność w pracy. Benefity powinny adresować wymagania współczesnego rynku pracy. 

Za obsługę klienta po stronie Tigers odpowiadają Daria Knapik — Team Leader & Senior Social Media Specialist (kierunek oraz egzekucja działań), Małgorzata Janiak — Social Media Specialist (komunikacja B2B na LinkedIn i Facebook) oraz Klaudia Majgier — Content Creator (komunikacja B2B oraz B2C na Instagramie i grupie na Facebooku). 

Na agencję Tigers zdecydowałyśmy się ze względu na kilka aspektów. Istotną kwestią było biznesowe podejście przy tworzeniu kompleksowej strategii komunikacji oraz profesjonalizm. Zwróciłyśmy uwagę na zrozumienie branży sportowej, co przełożyło się na propozycję komunikacji dostosowanej do naszych potrzeb. Ważnym czynnikiem był również świeży pomysł na komunikację z uwzględnieniem panujących trendów w Social Media.

– uzasadnia wybór Anna Gradkowska  — Kierownik Działu Marketingu Medicover Sport. 

Tigers istnieje od 2015 roku i obsługuje takich klientów jak: Motorola, Milwaukee, Acer, Salad Story, DHL, mLeasing, Moliera2. W 2021 r. agencja przeszła całościowy rebranding (wcześniej – Social Tigers).

客户圈Usługi Tigers

Sprawdź pozostałe współprace Tigers

Sprawdź!