21.05
.
2021

2 min

Paweł Gontarek oficjalnym partnerem Tigers w zakresie SEO

Autor:

Daniel Kotliński

Czas:

2 min

Paweł Gontarek, znany w branży jako SEO Zgred, od dnia 21.05. dołącza do Tigers jako oficjalny partner agencji. Portfolio digitalowych usług Tigers poszerza się o SEO.

Paweł Gontarek zajmuje się szeroko pojętym SEO, czyli pozycjonowaniem serwisów internetowych.

Jest branżowym ekspertem, który regularnie występuje na konferencjach – m.in. na Tigers United 3, gdzie poprowadził prelekcję o odkrywaniu intencji zakupowych i dostosowywaniu pod nie treści sprzedażowych. Realizuje również audyty, analizy techniczne oraz konsultacje serwisów pod kątem efektywności SEO.

Paweł ukończył Politechnikę Warszawską oraz Uniwersytet SWPS na kierunku User Experience Design. Z wykształcenia jest informatykiem, z zamiłowania – SEO-wcem, interesuje się UX, a obecnie prowadzi własną butikowa agencję i chętnie dzieli się wiedzą na swoim blogu zgred.pl.

Pojawienie się Pawła Gontarka wśród partnerów Tigers to oznaka poszerzanego portfolio usług, którą będziemy mogli wdrażać wśród naszych klientów w zintegrowany z innymi działaniami sposób. Odpowiednia strategia SEO to paliwo dla większego ruchu organicznego i systematycznego zwiększania sprzedaży, co doskonale uzupełnia się z działaniami komunikacyjnymi oferowanymi przez Tigers.

Usługi SEO to istotne narzędzie zwiększania wartości marki. Choć to działanie długofalowe, i generowanie efektów może zająć kilka miesięcy, to w miarę upływu czasu staje się ważnym kanałem sprzedaży w e-commerce i usługach.

SEO to szansa dla każdego biznesu, aby:

  •  zwiększyć ruch organiczny na stronie
  • optymalizować komunikację do wybranej grupy odbiorców
  • relatywnie niskim kosztem budować obecność w sieci
  • przyciągać na stronę klientów z okolicy
  • zdobywać przewagę nad konkurencją
  • pogłębiać zaufanie do marki.

Wszyscy nasi klienci, którzy widzą w SEO potencjał na rozwój firmy, od dziś będą mogli korzystać z tej usługi w ramach szerokiego portfolio usług Tigers. Dzięki temu narzędziu, będzie jeszcze łatwiej przejść przez digitalową dżunglę!

 

联系Opisz nam swoje wyzwanie,
znajdziemy drogę.

Napisz do nas