23.02
.
2022

4

Tygrysy w nowych rolach

Autor:

Sabina Kwiatkowska

Czas:

4

Kiedy dostajesz propozycję zawodową, która w zasadzie jest już w Twoim zasięgu, ale wcześniej o niej nie myślałeś, albo rozważałeś ją ale dopiero za jakiś czas „jak jeszcze trochę się rozwinę” – chwytasz tę możliwość?

Jeśli stawiasz na intensywny rozwój warto, zadać sobie pytanie – czy pracuję w firmie, która da mi tę możliwość?

W Tigers regularnie pojawiają się szanse by rozwijać swoją zawodową ścieżkę o konkretne działania  – poprowadzenie dodatkowego projektu, stworzenie nowego szkolenia dla klientów albo objęcie nowej roli. Intensywnie też prowadzimy rekrutacje wewnętrzne, które mocno rozwijają zespół i dają gwarancję działania w zgodnie z naszymi wartościami (rozwój, kultura wiedzy, partnerstwo, odpowiedzialność, zaangażowanie, dążenie do doskonałości operacyjnej) na każdym poziomie i w każdym dziale.

Taka okazja pojawiła się pod koniec ubiegłego roku i z odwagą chwyciły ją cztery osoby. Daria, Igor, Mikhail i Konrad. Tygrysy, które po rozwoju na ścieżce specjalisty, pogłębieniu swojej wiedzy merytorycznej w wybranych obszarach Social Media lub Performance oraz zdobyciu kolejnych umiejętności w pracy z klientami – skierowały swój rozwój w stronę zarządzania zespołem.

Kluczowym momentem w takim procesie jest decyzja – czy jestem gotowa/gotowy, żeby otworzyć kolejny zawodowy rozdział? Warto podejmować takie decyzje pomimo pojawiających się pytań – jak to będzie, czy dam radę i czy moje kompetencje już wystarczą?

 

Jak wygląda ten proces w Tigers?

Po pierwsze wspieramy go rozmową rekrutacyjną na stanowisko Team Leadera. To dokonały moment, żeby zweryfikować gotowość do roli oraz otrzymać feedback – nad czym warto jeszcze popracować. To też dla organizacji doskonały moment, żeby dla każdej z osób przygotować ścieżkę rozwoju – kto i jak może wesprzeć rozwój Twoich umiejętności, jaki zespół Ci przydzielić, żeby Twoje dotychczasowe doświadczenia – w pełni wykorzystać, jakie zaplanować szkolenia, by rozwinąć liderski potencjał.

Wybierając nowych Team Leaderów w Tigers zwracamy uwagę na wiele elementów z czego kluczowa są postawa oraz zdobyte kompetencje – szczególnie te komunikacyjne i zarządcze (prowadzenie zespołów projektowych albo realizacja dużych wydarzeń – to świetny wstęp do tej roli). Sprawdzamy je nie tylko zadając pytania, ale także przechodząc z kandydatami przez scenki, które są realnymi wyzwaniami w pracy lidera.

Po sukcesie rekrutacyjnym – zaczyna się już codzienna praca ze swoim zespołem i ta niemniej ważna – nad sobą i rozwojem swoich umiejętności. Jako organizacja, która ma w swoich szeregach świetnych liderów, gotowych do dzielenia się swoimi doświadczeniami na każdym kroku – jesteśmy dobrym miejscem do stawiania kolejnych kroków w nowej roli.

Daria i Igor dzielili się swoimi doświadczeniami ścieżki, która doprowadziła ich do roli Team Leadera Tigers podczas live – zapraszamy do obejrzenia!

Daria napisała także o sobie w niezwykle energetycznym i wciągającym tekście, który znajdziesz na naszym blogu.

Zanim jednak każdy z naszych Team Leaderów awansował wewnętrznie, kilka ładnych miesięcy wcześniej – podjęli decyzję o dołączeniu do Tigers. To także jest jedna z tych decyzji kiedy warto zapytać samego siebie – czy chwycę tę możliwość?

Co najmniej kilka osób odważyło się na krok aplikowania do nas – mimo, że postrzegały swoją gotowość do roli Specjalisty w Tigers jako „za rok lub dwa będzie dobry moment”. Dali nam jednak szansę poznania siebie podczas procesu rekrutacji i dziś – z sukcesami obsługują w Tigers kolejnych klientów. Jedną z takich osób jest Paweł, który podczas live Praca w Tigers podzielił się, jak ta decyzja znacząco wpłynęła na jego obecny dynamiczny rozwój i dalsze zawodowe plany. Ciekawi Cię co przekonało Pawła i jakie czerpie korzyści z decyzji, na którą się odważył? Jeśli tak, koniecznie obejrzyj naszego live.

A jeśli i Ty chcesz łapać okazje i możliwości by awansować wewnętrznie, prowadzić projekty, szkolenia i realizować wiele innych pionierskich działań – już dziś zgłoś się do nas!

联系Opisz nam swoje wyzwania,
znajdziemy drogę

Sprawdź aktualne oferty pracy!