24.03
.
2022

4

Mój Rok Tygrysa | Igor Bielecki

Autor:

Igor Bielecki

Czas:

4

Marzec 2022. Równo rok temu przestraszony przyszedłem do biura na Okrężnej. Dostałem biurko i szybkie wdrożenie. Tego samego dnia byłem na pierwszym w życiu onboardingu nowego klienta – MILWAUKEE®. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, co mnie czeka.

Rok później siedzę na 29 piętrze, jestem Team Leaderem trzyosobowego teamu (najlepszego teamu w Tigers!), a klient, którego poznałem 365 dni temu rozwija się razem z nami. MILWAUKEE® prowadzę razem z Błażejem, Magdą, Kubą i Maćkiem. Realizujemy po kilka kampanii na raz na rynkach Europy centralnej i wschodniej. Jednocześnie tworzymy content wideo (z ekipą Mateusz & Łukasz), realizujemy akcje niestandardowe i rozkminiamy kolejne szalone projekty.

Właśnie tak wyglądało moje ostatnie 12 miesięcy w Tigers! Jeśli jesteś ciekawy, jak tu trafiłem, zapraszam do lektury.

W Tigers satysfakcja przychodzi naprawdę często. Pamiętam, jak na początku współpracy Daniel Kotliński zapytał mnie o mój cytat przewodni. Długo nie mogłem nic wymyślić, ale zawsze wracałem do tego samego.

Samuraj nie ma celu, Samuraj ma drogę.

Nagle okazało się, że ten cytat idealnie opisuje każdy dzień, miesiąc i kwartał tutaj. Każdego miesiąca stawiamy sobie coraz wyższe cele i konsekwentnie je realizujemy. Przez ostatni rok nakręciliśmy reklamę z grubym, pięciocyfrowym budżetem. Team MILWAUKEE® powiększył się z dwóch osoby do pięciu. W najbliższym kwartale mamy zaplanowane dwa live, wideo reklamowe i pięć kampanii. Mój Team rozwija się z miesiąca na miesiąc, prowadząc klientów na takim poziomie, że czasem sam jestem w szoku. Najbardziej satysfakcjonujący moment? Nie ma takiego, całość mojej praca przynosi mi masę satysfakcji.

Gdybym umiał podróżować w czasie rok temu dałbym sobie radę: 

Więcej słuchaj i wyciągaj wnioski z wypowiedzi innych.

Ty możesz zacząć korzystać z niej już teraz!

Ten rok był pełen wyzwań od przejęcia jednego z największych klientów z agencji. Po pierwsze duże kampanie i produkcje Video. Myślę jednak, że największe wyzwanie z tego roku o dziwo nie jest związane z klientem, a z teamem.

Pamiętam, kiedy usłyszałem, że mogę prowadzić własny team. Pierwsza myśl, jak? Od czego zacząć? Jak rozwiązywać problemy? Przyznam szczerze, że na początku byłem przerażony. Pracowałem na jednym kliencie ogarniając wiele rzeczy na raz. Teraz muszę podzielić moją pracę i zająć się innymi rzeczami. Jak mam to zrobić?

Dziś, czyli 4 miesiące po tym jak wystartował mój team, widzę jak wielkim wyzwaniem to było i dalej jest. Co dziennie mierzymy się z nowymi wyzwaniami. Rozpracowujemy problemy klientów i rozkminiamy nowe projekty. Dzięki Magda, Błażej Kuba!

Myślę, że to co rozwinęło mnie najbardziej to odpowiedzialność jaką dostałem od moich przełożonych w Tigers.  W żadnej poprzedniej pracy nikt nie dał mi tak dużych możliwości i tyle zaufania od samego początku. Myślę, że korzyści z tego zaufania ma Tigers w postaci kozackich wyników oraz ja czując się dobrze w pracy i robiąc to co lubię.

Igor to zdecydowanie mocny ładunek energetyczny w naszym zespole! Już w pierwszych tygodniach dał się poznać jako niezwykle zaangażowana i ambitna osoba. W dodatku nie boi się nowych wyzwań i w każde powierzone mu zadanie wchodzi na 100%. Konsekwentnie dąży do zwiększania swoich kompetencji i cały czas sięga po więcej! Pracując z Igorem, klienci mogą być spokojni, nie tylko o efekty prowadzonych działań, ale również o maksymalne zaangażowanie i świetną, partnerską relację.

to słowa Doroty Woźniczki, mojej Team Leaderki, która onboardowała mnie w Tigers i była opoką w momentach zwątpienia oraz największych wyzwań.

Rok w Tigers był dla mnie przełomowy. Pamiętam obawy jakie miałem związane ze zmianą pracy. Bałem się, że stanę się trybikiem jakiejś wielkiej maszyny i nie będę miał nic do powiedzenia. Jednak okazało się, że w Tigers możesz mieć własne zdanie. Robię duże kampanie, pracuję z ciekawymi ludźmi i czuję, że każdego dnia się rozwijam.

W tym roku udał mi się zrobić miesięczny trip po Europie moim busem. Spotkania online z campingów i najlepszych spotów surfingowych w Europie.

Taki rok, to ja rozumiem!

价值观Dołącz do zespołu
TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Zobacz, dlaczego warto