18.07
.
2022

4

Marta Prochot-Matejuk na czele nowego oddziału Tigers w Krakowie 

Autor:

Łukasz Kinowski

Czas:

4

Z początkiem lipca agencja digitalowa Tigers uruchomiła swój pierwszy oddział terenowy w Krakowie. Za rozwój krakowskiego zespołu odpowiada Marta Prochot-Matejuk, nowa Customer Success Manager w Tigers.

Marta Prochot-Matejuk działa w branży marketingowej od 8 lat. Ostanie blisko 5 lat zarządzała agencją marketingową Dreamlike. Przygodę w marketingu rozpoczynała, pracując po stronie klienta, dzięki czemu bardzo dobrze rozumie potrzeby, perspektywy oraz cele biznesowe obu stron. 

Marta świetnie zna krakowski rynek, ma bogate managerskie doświadczenie i dobrze rozumie zawiłości biznesu agencyjnego. Natomiast podejmując decyzję o tej współpracy, dużo ważniejsze było dla nas zrozumienie na poziomie postaw i wartości, które są najistotniejszym spoiwem kultury organizacyjnej Tigers. Teraz Marta jest jej strażniczką w naszym krakowskim oddziale, na co dzień blisko współpracując z teamem w Warszawie. Kraków zyskał solidnego przewodnika po digitalowej dżungli

 mówi Karolina Kawska, CEO Tigers. 

Agencja digitalowa Tigers, kojarzona do tej pory z siedzibą w Warszawie, działa na rynku od 7-lat i nie zwalnia dynamicznego tempa rozwoju. Tylko w ostatnich dwóch latach zespół agencji powiększył się z 20 do 60 specjalistów. W portfolio agencji są takie marki jak Runmageddon, Oriflame, Milwaukee, mLeasing, Dyson, BeActive czy Motorola. 

Uruchomienie pierwszego oddziału terenowego Tigers w Krakowie jest bardzo ważnym krokiem w rozwoju agencji i ważnym elementem strategii dalszego skalowania naszych działań. Oczywiście jest to otwarcie na nowy rynek talentów i szansa na wzmocnienie zespołu, który codziennie pracuje na sukcesy naszych klientów. Jestem spokojna, że pod okiem doświadczonej managerki, jaką jest Marta, nasz krakowski team będzie rósł w siłę bardzo szybko. Z drugiej strony, to również otwarcie na nowy rynek klientów. Szczególnie tych, dla których lokalny patriotyzm jest ważny i których biznesy zlokalizowane są na południu kraju. Chcemy być bliżej nich i tym samym lepiej rozumieć wyzwania, z którymi się mierzą. Misją Tigers jest bycie przewodnikiem po digitalowej dżungli, a współpracując w ramach jednego dużego zespołu specjalistów z Warszawy i Krakowa, możemy dawać dużą wartość lokalnym biznesom, dzieląc się bogatym doświadczeniem marketingowym z wielu specjalizacji

 mówi Karolina Kawska, CEO Tigers. 

Marta Prochot-Matejuk objęła w Tigers stanowisko Customer Success Managera i aktualnie koncentruje się na budowaniu silnego i zgranego zespołu. 

Moją ambicją jest dynamiczny rozwój krakowskiego teamu Tigers. Przez 5 lat zarządzałam agencją marketingową w Krakowie. Zebrałam przez ten czas cenne doświadczenia i utwierdziłam się w przekonaniu, że w tym mieście jest wiele utalentowanych osób, w których drzemie ogromny potencjał. Od początku lipca zaczęłam pracę z dwiema specjalistkami, natomiast już teraz wiem, że w ciągu kilku tygodni dołączą do nas kolejne 4 osoby, a proces rekrutacji wciąż trwa

 mówi Marta Prochot-Matejuk, Customer Success Manager w Tigers. 

Krakowski zespół Tigers współtworzą aktualnie Magdalena Gil – Performance Specialist oraz Martyna Olszyńska –  Social Media Specialist. Kolejni specjaliści zasilą szeregi krakowskiego Tigers już w sierpniu. Zadaniem krakowskiego teamu, oprócz obsługi powierzonych projektów, jest również zebranie doświadczeń, wniosków z procesu onboardingu. 

Kraków jest pierwszym terenowym oddziałem Tigers i chciałabym, żeby był wzorem dla kolejnych. Szlifując proces onboardingu, przecieramy jako team szlak osobom, które w przyszłości będą otwierać oddziały Tigers w innych polskich miastach czy na rynkach zagranicznych 

 dodaje Marta Prochot-Matejuk, Customer Success Manager w Tigers. 

Biuro Tigers w Krakowie zlokalizowane jest w centrum – przy ulicy Pawiej 9. Aktualnie krakowski odział prowadzi rekrutacje na stanowiska takie jak Social Media Specialist oraz Performance Specialist. 

Agencja Tigers powstała w 2015 roku, jej założycielem i właścicielem jest Franciszek Bazyli Georgiew. W portfolio klientów agencji, która świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej komunikacji i promocji w digitalu, są m.in. takie marki jak Runmageddon, Oriflame, Milwaukee, mLeasing, Dyson, BeActive czy Motorola. 

数字丛林Tigers

Twój przewodnik po digitalowej dżungli.

O TIGERS