26.11
.
2021

2 min.

Dom Tygrysa – nowa platforma edukacyjna Tigers

Autor:

Melania Wawrzyniak

Czas:

2 min.

Agencja digitalowa Tigers uruchomiła nową platformę edukacyjną online – Dom Tygrysa. Znajdują się na niej kursy, artykuły eksperckie oraz produkty szkoleniowe.

Dom Tygrysa to wyjątkowa przestrzeń szkoleniowa online dla każdego, kto chce osiągnąć mistrzostwo na jeden z trzech zaprojektowanych ścieżek rozwojowych: social media, performance marketingu i strategicznej komunikacji. W Domu Tygrysa znajdują się również kultowe produkty agencji, takie jak Księga Adsów czy Księga Organika.

Dom Tygrysa stworzyliśmy dla wszystkich, którzy świadomie podchodzą do własnego rozwoju zawodowego. Dla osób, które po prostu kochają marketing i stale szukają nowych punktów widzenia. Dla ludzi, którzy chcą stać się Tygrysami – dołączyć do społeczności, czerpać z niej, ale i dzielić się wiedzą, doświadczeniami i sugestiami. Bo przecież Dom jest tam, gdzie są Twoi ludzie – a oni są tu, i będzie ich coraz więcej!

mówi Dominika Kaczor, Education Manager w Tigers odpowiedzialna za rozwój platformy Dom Tygrysa.

W związku z premierą platformy, agencja przeprowadziła pełną aktualizację obecnych materiałów szkoleniowych oraz przygotowała dwa nowe kursy:

◾ Projektowanie strategii komunikacji – Daniela Kotlińskiego

W ramach kursu zaprezentowany zostanie schemat warsztatu, który agencja wykorzystuje do wypracowania strategii komunikacji marek. Określone przez eksperta Tigers zasady wyznaczania celów i sposobów ich osiągnięcia działają w uniwersalny sposób, zarówno dla biznesu B2B, sklepu e-commerce czy usług B2C. Na kurs składa się 5 modułów, pełnych konkretnych instrukcji, praktycznych przykładów i ćwiczeń.

https://tigers.pl/domtygrysa/kursy/projektowanie-strategii-komunikacji

◾ Analityka w działaniach reklamowych – Kacpra Durasa

Kurs ten został przygotowany dla osób chcących opanować techniczne zmiany w sieciach reklamowych. Lekcje skupiają się na przejrzystym podsumowaniu zmian związanych z prywatnością, gotowych rozwiązaniach na najbardziej palące problemy analityczne oraz fachowym wytłumaczeniu zależności technicznych i ich bezpośredniego wpływu na realia pracy marketera.

https://tigers.pl/domtygrysa/kursy/conversion-api

 

Tigers istnieje od 2015 roku i obsługuje takie marki jak: Motorola, Milwaukee Herbalife, Salad Story, DHL, mLeasing, Moliera2. W 2021 r. agencja przeszła całościowy rebranding (wcześniejsza nazwa – Social Tigers).

联系Opisz nam swoje wyzwania,
znajdziemy drogę

Napisz do nas