01.04
.
2022

4

DISC, Gallup, Kotwice Scheina – narzędzia, które pozwalają nam się lepiej poznać i efektywniej pracować w Tigers

Autor:

Sabina Kwiatkowska

Czas:

4

Pierwszym świadomym krokiem kiedy myślisz o dalszym zawodowym rozwoju jest diagnoza stanu obecnego. A pierwszym krokiem nowozatrudnionych Tygrysów jest badanie DISC. Od tego zaczynamy nasza wspólną przygodę.

Nowy pracownik ma szansę lepiej poznać siebie w momencie rozpoczęcia nowej zawodowej przygody, a my jako Team mamy szansę poznać nową osobę jeszcze lepiej.

Badanie nie jest etapem procesu rekrutacyjnego. Jest pierwszym świadomym krokiem w drodze do rozwoju i jeszcze lepszej współpracy.

Wszyscy w Tigers mamy swoje raporty DISC i wszyscy dobrze wiemy, jak je czytać. Każdy przechodzi też przez indywidualne konsultacje z certyfikowanym trenerem.

Badanie DISC daje informację zwrotną o preferowanych stylach zachowań co pozwala każdemu z nas lepiej rozumieć sposoby własnego działania i podejmować lepsze decyzje. Poznajemy lepiej m.in. styl komunikacji, poziom decyzyjności, reakcja na zmianę, naturalna odpowiedź na stres, styl organizacji pracy i inne.

Kiedy współpracujemy na co dzień, dobieramy się w teamy projektowe, szykujemy oferty – dzięki analizie DISC znamy się jeszcze lepiej. To pozwala nam na lepsze zrozumienie swoich zachowań, a także oczekiwań względem wspólnego działania i komunikacji.

Oprócz DISC wielu z nas (a do końca roku cała organizacja) zna swoje Talenty dzięki testowi Gallupa.

Kiedy znamy nasze mocne strony i korzystamy z nich – praca idzie nam lepiej, szybciej osiągamy lepsze rezultaty, czerpiemy większą frajdę z tego co robimy, szybciej nam mija czas i rozwój – przychodzi nam łatwiej. Marcus Buckingham jeden z twórców badania talentów mówi, że najlepsze organizacje i najlepsze zespoły to takie, gdzie pracownicy wiele razy w tygodniu, a nawet w ciągu dnia korzystają ze swoich talentów. W Tigers tak właśnie robimy! Codzienne zadania, dodatkowe działania i projekty realizujemy w zgodzie z tym, co w nas najmocniejsze.

Te najlepsze zespoły, znające się od podszewki, osiągają potem naprawdę znakomite rezultaty biznesowe! I dzieje się to przy dużym poczuciu zadowolenia i wpływu.

Kolejnym narzędziem z którego korzystamy w Tigers są Kotwice Scheina, które pokazują – co dla każdego z nas jest najważniejsze przy budowaniu swojej kariery.

To kolejna możliwość to lepszego poznania siebie nawzajem oraz dobre narzędzie dla liderów, do wspierania ścieżek karier Tygrysów.

A jak to jest u Ciebie? Korzystasz z narzędzi, które pokazują, jak działasz, co jest Twoją mocną stroną? A w zespole – działacie w oparciu o dobrą znajomość siebie nawzajem?

Dołącz do Tigers, by Twoja codzienność opierała się na tym, co w Tobie najmocniejsze!

Jako pierwszy krok do jeszcze lepszego poznania siebie możesz też zebrać informacje od osób ze swojego otoczenia. Zapytaj współpracowników, którzy dobrze Cię zawodowo znają o to, co w Tobie cenią. Niech napiszą Ci smsem, mailem albo na tradycyjnej kartce trzy takie rzeczy. Zbierz i zobacz co wyjdzie. A potem podziel się z nami podczas rozmowy rekrutacyjnej do Tigers!

Nasze bieżące oferty znajdziesz tutaj: Oferty pracy – Tigers

价值观Dołącz do zespołu
TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.

Sprawdź aktualne oferty!