11.03
.
2022

3

BeActive obsługiwane w internecie przez agencję Tigers

Autor:

Melania Wawrzyniak

Czas:

3

Tigers rozpoczęło współpracę z BeActive. Agencja będzie odpowiadać za prowadzenie komunikacji marki na Facebooku, Instagramie i TikToku oraz kampanie reklamowe. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

W ramach współpracy agencja będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę profili na Facebooku, Instagramie i TikToku obejmującą tworzenie contentu, moderację, produkcję sesji zdjęciowych i współpracę z influencerami oraz prowadzenie kampanii w ramach systemów reklamowych Facebook Ads, Google Ads, a także Marketing Automation. Działania w internecie będą ukierunkowane na popularyzowanie marki wśród licealistów i studentów, wsparcie sprzedaży oraz dotarcie do nowych klientów.

Za obsługę klienta po stronie Tigers odpowiadają Bartłomiej Kląskała, Performance Specialist, Aleksandra Zawadzka, Social Media Specialist oraz Błażej Serwotka, Social Media Specialist. Za współpracę z agencją po stronie BeActive – Adrianna Kosmalska, Dyrektor Zarządzająca w BeActive.

Wybraliśmy Tigers, ponieważ poszukiwaliśmy partnera, który cały czas się rozwija, który zawsze będzie na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami, a jednocześnie da nam stabilność i gwarancję działań wg. wypracowanych wspólnie schematów.

We współpracy z Tigers bez wątpienia cenię sobie profesjonalizm i dynamikę działań, nie można również, nie wspomnieć o „ludziach” – ich entuzjazm i pasja zarażają na każdym kroku.

Wspólnie jesteśmy wszędzie tam, gdzie są nasi klienci. Jesteśmy zawsze „na czasie”
i odpowiadamy na ich potrzeby. Dostarczamy naszym klientom również rozrywkę. Nasze działania nie są oczywiste, są nowoczesne i zgodne z najnowszymi trendami.

– uzasadnia wybór Adrianna Kosmalska, Dyrektor Zarządzająca w BeActive.

BeActive to dobrze rozpoznawalna marka, jednak w Tigers razem z naszym klientem, mierzymy o wiele wyżej. Karta BeActive ma być prawdziwym must have każdego aktywnego licealisty i studenta. Wyniki sprzedażowe, które w lekko ponad miesiąc od rozpoczęcia współpracy przekroczyły poziom sprzed pandemii potwierdzają, że jesteśmy na najlepszej drodze do tego celu.

– podkreśla Bartłomiej Kląskała.

Prowadzone profile: 

  • https://www.facebook.com/ebeactive
  • https://www.instagram.com/ebeactive/
  • https://www.tiktok.com/@ebeactive

联系Opisz nam swoje wyzwania,
znajdziemy drogę

Napisz do nas