16.09
.
2021

2 min.

Akademia Tygrysa wyróżniona w konkursie EBEA 2021

Autor:

Sabina Kwiatkowska

Czas:

2 min.

Akademia Tygrysa, autorski program szkoleniowo-rekrutacyjny został wyróżniony w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2021!

W Tigers często podejmujemy działania jako pionierzy.

Tworzymy rozwiązania, które przynoszą korzyści wszystkim stronom i zmieniamy ścieżki karier w digitalowym świecie!

Sukces Akademii Tygrysa – programu rekrutacyjnego-szkoleniowego autorstwa Melanii Wawrzyniak i Sabiny Kwiatkowskiej to dowód na to, że takie inicjatywy są dziś niezbędne. Pierwsza edycja programu, który łączył w sobie szkolenia z ekspertami Tigers, rekrutację przez zespół agencji, staż z realizacją projektów na rzecz klientów, zakończyła się powodzeniem: do Tigers dołączyło aż 7 nowych osób, a ponad 50 ruszyło na rynek wyposażonych w cenną wiedzę, którą przekuwają w zawodowe doświadczenia.

Nie tylko my i nasi uczestnicy postrzegamy sukces programu jako milowy krok w stronę branżowej rewolucji.

Akademia Tygrysa została wyróżniona w prestiżowym konkursie Employer Branding Excellence Awards 2021 #EBEA2021, organizowanym przez HRM Institute w kategorii Kampania Online. To już X edycja konkursu, który docenia najlepsze praktyki firm skierowane do kandydatów.

Wśród nagrodzonych stoimy ramię w ramię z największymi pracodawcami i lovebrandami. Tigers rośnie w siłę, a właśnie trwa kolejna edycja programu – Akademia Tygrysa 2.0. Jesteśmy na etapie szkolenia wyłonionej grupy kandydatów, którzy wkrótce rozpoczną pracę z naszymi klientami.

Zobacz pozostałe nagrodzone i wyróżnione marki:

联系Opisz nam swoje wyzwania,
znajdziemy drogę

Napisz do nas