28.06
.
2022

2

Akademia Tygrysa | Michał Majdak

Autor:

Michał Majdak

Czas:

2

Akademia Tygrysa, od której rozpoczęła się moja kariera w Tigers to jedna z najlepszych przygód, jaka spotkała mnie na zawodowej drodze.

Akademia Tygrysa – trampolina do kariery w digital marketingu.

Akademia Tygrysa, od której rozpoczęła się moja kariera w Tigers to jedna z najlepszych przygód, jaka spotkała mnie na zawodowej drodze. Przez 2 miesiące miałem okazję pracować ramię w ramię ze specjalistami, którzy obsługiwali największe marki. Robienie kawy, przygotowywanie listy kontaktów, siedzenie ze spuszczoną głową? Zapomnij.

Już drugiego dnia dostałem maila „Wybierz sobie 3 kampanie, które chciałbyś jutro ustawić na koncie”.

W głowie pojawiły się pytania i wątpliwości, ale wiedziałem, że jeżeli chcę rozwijać się szybciej niż inni, muszę robić rzeczy inne niż wszyscy. Miałem też świadomość, że wokół siebie mam pomocnych i koleżeńskich ludzi, którzy zadbają o to, bym stawił czoła wyzwaniu.

Następne dni mijały podobnie. Codziennie mierzyłem się z realnymi wyzwaniami z życia specjalisty, którym miałem się stać za 2 miesiące. Dobrze przygotował mnie do tego onboarding, w ramach którego brałem udział w aż 30 szkoleniach i sesjach coachingowych. Nie zabrakło również elementu integracji, tak bym po 8 tygodniach, mógł poczuć się prawdziwym Tygrysem.

Uważam, że Akademia Tygrysa to najlepszy program do szybkiego boostu skilli w digitalu.

Jeżeli jesteś studentem/studentką, nie możesz przegapić takiej okazji!

Influencer MarketingWakacyjna Akademia Tygrysa 4.0

Globalny program rozwojowy niedługo startuje!
Nie przegap swojej szansy.

Biorę udział!