23.06
.
2022

2

Akademia Tygrysa | Marta Parzyszek

Autor:

Czas:

2

Czemu wzięłam w niej udział, mimo intensywnego procesu rekrutacyjnego? Bo wiedziałam, że już sama droga do Akademii to szansa na zdobycie ogromnej wiedzy od specjalistów Tigers.

Czemu wzięłam w niej udział, mimo intensywnego procesu rekrutacyjnego?

Bo wiedziałam, że już sama droga do Akademii to szansa na zdobycie ogromnej wiedzy od specjalistów Tigers. Specjalistów, którzy na co dzień pracują z klientami, rozumieją ich potrzeby, a także bolączki naszej pracy. I co najważniejsze – chętnie dzielą się swoim doświadczeniem.

Czemu z uśmiechem wspominam czas Akademii? 🙂

Ponieważ był to dla mnie okres intensywnego rozwoju, nauki zupełnie nowych rzeczy pod okiem ekspertów, a także okazją do poznania świetnych ludzi, którzy są fundamentem naszej firmy. I co najważniejsze – od samego początku nie dostawałam zadań, których nikt nie chciał robić – byłam tak samo ważnym pracownikiem, jak każda inna osoba w Tigers.

Co wydarzyło się w ciągu tego roku?

Miałam okazję współpracować z ciekawymi klientami, ale również poszerzyć twarde i miękkie kompetencje, a także ułożyć dalszą ścieżkę rozwoju.

Co dalej?

Kolejna Akademia! Którą tym razem mam okazję oglądać od kuchni 🙂 Tigers mocno wierzy w swoich pracowników i daje im ogromne pole do rozwoju, także poza obszarem naszych codziennych zadań. Dlatego już w rok od pierwszej Akademii Tygrysa mogę dać od siebie to, co sama otrzymałam – okazję do ogromnej zmiany, nauki i wiary w młodych, chętnych do nowych wyzwań Tygrysów.

Razem z Karoliną Zduńczyk chcemy ułatwić Wam znalezienie swojego miejsca, tym razem w obszarze Influencer Marketingu. Dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, śmiało piszcie! Jestem pewna, że szybko rozwieję wszystkie Wasze wątpliwości 🙂

Do zobaczenia podczas Wakacyjnej Akademii Tygrysa 4.0 Influencer Marketing!

Influencer MarketingWakacyjna Akademia Tygrysa 4.0

Globalny program rozwojowy niedługo startuje!
Nie przegap swojej szansy.

Biorę udział!